News

David Guetta i Becky Hill z kolejnym ogólnoświatowym hitem?

David znany jest z tego, że pomimo upływającej liczby lat jego muzyka się nie starzeje. Na dworze pomimo przebłysków zimy zaczyna się robić cieplej, a wraz z tym rozpoczynamy sezon na taneczne hity tego lata!


David Guetta – ponadczasowa ikona muzyki

Nie ma chyba takiego stylu, w którym David by się nie odnalazł. Od wspólnego kawałka z Martinem Garrixem i Brooksem, który do teraz jest hymnem wielu festiwali, po starsze hity takie jak Lovers Of The Sun, każdy kolejny kawałek znacznie poszerza jego portfolio, a każdy poprzedni przywraca wiele wspomnień. Niespełna pół miesiąca temu otrzymaliśmy od Davida What Would You Do? we współpracy z Joelem Corry i Brysonem Tillerem i tym samym dał nam do zrozumienia, że nadchodzący letni sezon imprez będzie przepełniony jego brzmieniami, które jak do tej pory są utrzymane w klimacie typowo letnim.

Przeczytaj także: Steve Aoki zagra tego lata w Czechach – szczegóły

W przypadku Crazy What Love Can Do otrzymaliśmy połączenie tanecznego groove’u pianina wraz z unikatowym wokalem Becky Hill i Elli Henderson, który wraz z całokształtem piosenki bez większego trudu zapada w pamięć. Czy będzie to hit nadchodzącego lata? Ciężko stwierdzić, ponieważ mamy dopiero początek kwietnia, a już otrzymaliśmy zapowiedzi wielu potężnych współprac, które jednocześnie będą odpowiedzią na oczekiwania wielu fanów. Nie sposób jednak do końca przewidzieć, jaki końcowo uzyskają rozgłos. Aby nie przegapić premier najnowszych kawałków światowych gwiazd, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Posłuchaj najnowszego kawałka od Davida GUetty wraz z Becky Hill i Ellą Henderson

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →