News

David Guetta, Eric Prydz, Alesso, Jordan Suckley, FAITHLESS… Posłuchaj setów z tegorocznej edycji Sunrise Festival!

Kto zagrał najlepszy set podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival? Przeżyjmy to jeszcze raz!


Sunrise Festival 2022 za nami

Tegoroczna edycja Sunrise Festival niemal za nami. Cztery dni zabawy otoczonej najlepszymi artystami z całego świata były dla wielu niesamowitym przeżyciem i przez cały czas trwania festiwalu na aż 5 scenach uczestnicy mogli doświadczyć najlepszej muzyki. Wybraliśmy kilka najbardziej wyczekiwanych setów, których nagrania pojawiły się w sieci. Który wypadł najlepiej?

Najlepszy występ tegorocznego Sunrise to…

Sety Erica Prydza znane są z bardzo zaawansowanych wizualizacji, i nie inaczej było tym razem. Wraz z największym w historii festiwalu ekranem jego potencjał został wykorzystany w pełni, wielokrotnie bawiąc się percepcją uczestników poprzez różnego rodzaju projekcie 3D. Alesso, wchodząc na scenę z ogromną aprobatą społeczności, dostarczył uczestnikom solidną dawkę house’owych brzmień, zarówno tych z klimatu proggressive, jak i nieco cięższych, basowych kawałków. 

Przeczytaj także: Wspólny set Davida Guetty i Armina van Buurena stał się faktem

David tym razem zaprezentował iście imprezowy dobór repertuaru i uczestnicy mogli doświadczyć na żywo klasyków znanych absolutnie każdemu w odświeżonej wersji oraz nieco bardziej energicznych utworach UK bass. Całokształt skupił się jednak na future rave’owej odsłonie twórczości artysty, co jednak całkowicie przypadło uczestnikom do gustu i bawili się co najmniej świetnie. Nietypową wpadką Guetty podczas seta było wykrzyknięcie Let me see your hands UNTOLD”, co odnosi się do największego festiwalu muzycznego w Rumunii. 
Jordan Suckley zaprezentował uczestnikom solidną dawkę techno, a wizualizacje towarzyszące występowi FAITHLESS stworzyły rave’owy klimat, który utrzymywał się przez długość całego seta. Oprócz wyżej wymienionych setów reszta zostanie opublikowana zapewne w ciągu kilku następnych dni. Pomimo tego już możemy spytać, który występ waszym zdaniem był najlepszy oraz dlaczego? Dajcie nam znać na Facebooku, a w międzyczasie sprawdźcie jeszcze raz sety z tegorocznego Sunrise Festival!

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →