News

Dave Schiemann czy Fafaq?

Kolejna dwójka z TOP 10 rankingu FTB na rok 2011. Byli już obaj w dziesiątce w zeszłym roku, ale nie w czołówce. Czy tym razem będzie inaczej?

DAVE SCHIEMANN

Ten pan już od dobrych kilka lat ciężko pracuje na status jednego z najlepszych polskich producentów. Jak sam mówił w rozmowie z FTB całkiem niedawno nie ma ambicji wydawania często, ale za to konkretnie. Z tego zresztą znamy go od lat, choć oczywiście nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby mocniej zasypywał rynek swoimi niezwykle energetycznymi produkcjami. 

##reklama##

W tym roku nas nie rozpieszczał, za to zaskoczył informacją, że przenosi się ze stajni High Contrast Recordings do Armady. Co z tego wyniknie, dowiemy się już niebawem. Oby jego szerokie muzyczne horyzonty zaowocowały intrygującymi inspiracjami i oby zbliżające produkcje zachwyciły wszystkich starych fanów, jednocześnie przynosząc sporo nowych. Tymczasem czekamy na sobotniego seta w X-Demonie w Zielonej Górze – na pewno będzie porywający i eklektyczny, jak wszystkie dotychczasowe!

FAFAQ

Schiemann przenosi się do Armady, a tymczasem w High Contrast coraz lepszą pozycję ma inny Polak czyli Fafaq. Dla tego pana kończący się 2011 rok był zdecydowanie przełomowy. „Carimucho” ukazało się jeszcze w grudniu 2010, ale echem odbiło się już w roku bieżącym. Następny w kolejce był wydany w kwietniu „The Step”, dla wielu z Was do dziś ulubiony track Fafaqa.

Druga część roku to dwa kolejne modern trancowe hity „Rocket Fuel” i „21th Century”, jak również regularne granie w polskich klubach i prowadzenie audycji w Planecie Poznań. W obu przypadkach mamy do czynienia z muzyczną selekcją na pograniczu housowego trance’u i trancowego house’u. Taki też pewnie będzie set Fafaqa w najbliższą sobotę w Zielonej Górze. Zapraszamy!

Adres aplikacji do głosowania: 

 
 
 
 

Przypominamy o dwóch urodzinowych imprezach – w Lesznie i w Zielonej Górze! To już w TEN weekend!

 

 
9 grudnia 2011 – X Demon Leszno:

DJ W (Bydgoszcz)
INOX (Leszno)
V_Valdi (Legnica)
SEBASTIAN S (Bydgoszcz)
MONTER (Brzeg Dolny)
PETE CRANK (Lubin)
MARCIN ŻYSKI (Poznań)
GROOVE COCKTAIL (Leszno)
HELIUM (Rawicz)
MAUREEN (Płock)
LOUI (Leszno)
TRECK (Leszno)
 

10 grudnia 2011 – X Demon Zielona Góra:

Neevald (Poznań)
Inox (Leszno)
@lex (Głogów)
Arctic Moon (Szczecin)
V_Valdi (Legnica)
Miqro (Szczecin)
Dave Schiemann (Grudziądz)
DJ W (Bydgoszcz)
Fafaq (Ostrów Wielkopolski)
Nitrous Oxide (Poznań)

+

Loui & Scibi (Leszno)
Jerry Deff (Siedlce)
Adam de Great (Opole)
Marcin Żyski (Poznań)
Monter (Brzeg Dolny)
Treck (Leszno)


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →