News

Da Tweekaz i Blasterjaxx we wspólnym utworze „Wasabi”

Najnowsza współpraca Da Tweekaz i Blasterjaxx jest już dostępna w sieci. Czy połączenie tych dwóch duetów to dobry pomysł? Sprawdź! 


Mamy Wasabi, ale czy jest ostro?

Współprace pomiędzy różnymi producentami zawsze wzbudzają dużą ciekawość. Tym bardziej jeżeli mowa o współpracy pomiędzy naprawdę mocnymi duetami. Da Tweekaz to duet pochodzący z Norwegii. W skład ekipy wchodzą Kenth Kvien i Marcus Nordli. Jeszcze przed stworzeniem duetu każdy podążał własną ścieżką kariery, ale to Da Tweekaz przyniosło im dużą rozpoznawalność w świecie muzyki hardstyle. Od 2017 roku rozpoczęli działalność z projektem Tweekacore. Pod tym pseudonimem tworzą wspólnie muzykę happy hardcore.
Blasterjaxx to również duet. W jego skład wchodzą Thom Jongkind i Idir Makhlaf. Pochodzą z Holandii, a swoją popularność zdobyli dzięki produkowaniu muzyki big room i electro house. Na swoim koncie mają już masę wyprodukowanej muzyki. Do jednych z najpopularniejszych z pewnością należą utwory takie jak m.in. Narco (z Timmym Trumpetem), Hurricane czy Dynamite. Ich występy na największych festiwalach świata dostarczają masę energii i dużo dobrej zabawy. 

Znani ze swoich mocnych produkcji postanowili stworzyć coś razem. Dzięki ich współpracy powstał utwór zatytułowany Wasabi, który możemy podzielić na dwa style. Pierwsza część utworu daje po sobie poznać, że wyszła spod ręki duetu Blasterjaxx. Festiwalowy drop zagości na pewno w niejednym secie podczas dużych festiwali. Druga część utworu to oczywiste brzmienie Da Tweekaz. Moment wejścia hardstyle’owego dropu z pewnością zadowoli fanów mocniejszych uderzeń w tempie 150 bpm. Całości dopełnił wokal Maikki. A wy co myślicie na temat tego połączenia? My chętnie usłyszelibyśmy więcej takich produkcji. Sprawdzajcie Wasabi!

Zobacz Da Tweekaz & Blasterjaxx ft. MAIKKI – WASABI (Official Video)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →