News

Cztery najciekawsze sety na 44. urodziny Steve’a Aoki’ego

Dobrze wszystkim znany amerykańsko-japoński DJ Steve Aoki skończył wczoraj 44 lata. Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić wam cztery najlepsze i najciekawsze sety w jego karierze! Zapraszamy!


Steve Aoki x Sonic The Hedgehog Concert – 2021

Wczoraj z okazji urodzin amerykańskiego DJ-a oraz urodzin marki Sonic mogliśmy na kanale Sonic The Hedgehog premierowo obejrzeć jego set zaaranżowany w stylu znanej konsolowej gry. Podczas występu mogliśmy usłyszeć najbardziej znane piosenki w karierze 44-letniego producenta poczynając od Boneless stworzonego z Chrisem Lakiem, a na najnowszych produkcjach kończąc.
Z tej też okazji Steve razem z kanałem Sonica przygotował dla nas niezłe show, ponieważ w czasie seta mogliśmy również zobaczyć wiele postaci z gry oraz cztery specjalnie przygotowane sceny, które zostały wygenerowane komputerowo. Set trwa około godziny i zawiera największe hity puszczane przez Aokiego na największych festiwalach!

Steve Aoki x Sonic The Hedgehog Concert, obejrzyj set

Steve Aoki b2b David Guetta – MDL Beast Festival – 2019

Pod koniec roku 2019 Steve Aoki wystąpił razem z Davidem Guettą podczas wspólnego seta na festiwalu MDL Beast, który odbywał się w Arabii Saudyjskiej. Wystąpili oni wtedy na największej scenie pod względem wielkości w historii festiwali EDM’owych.

Mimo, że występ trwał stosunkowo krótko, bo tylko 30 minut to i tak w jego trakcie mogliśmy usłyszeć największe hity obu gwiazd czyli np. Titanium od Francuza oraz No Beef od Amerykanina. Podczas występu zagrana została prawdopodobna kolaboracja stworzona pomiędzy DJ-ami, ale do tej pory nie potwierdzono czy to prawda.

Steve Aoki x David Guetta B2B Set na MDL Beast 2019, obejrzyj set

3 Are Legend: Classics Set – 15Y Tomorrowland Closing Show – 2019

Zamknięcie podwójnego weekendu w ramach Tomorrowland w Belgii w roku 2019 to było coś! Klasyczny set przygotowany przez duo Dimitri’ego Vegasa i Like Mike’a oraz Steve’a Aoki’ego posiadał w sobie legendarne tracki jak KNAS od Steva Angello czy Seek Bromance od nieżyjącego już Avicii’ego.
Gdyby tego było mało podczas występu pojawiły się takie osobistości jak siostry NERVO, Armin van Buuren czy przyjazny olbrzym – Afrojack. Set trwał godzinę, a w jego czasie puszczano ponad 50 różnych piosenek ze złotych czasów EDM’u. Gratka dla prawdziwych fanów!

Dimitri Vegas & Like Mike vs Steve Aoki @15Y Tomorrowland Closing Show, obejrzyj set

Steve Aoki – Tomorrowland – 2014

Lata 2013-2015 to bez dwóch zdań najlepsze czasy dla muzyki elektronicznej. Właśnie, dlatego tak bardzo kochamy występ Steva na scenie Dim Mak podczas Tomorrowland 2014. Oprócz Amerykanina gościnie wystąpili tam Carnage, The Chainsmokers oraz wielu, wielu innych znanych DJ-ów.

Co ciekawe od premiery minęło już ponad 7 lat, a nadal możemy w trackliście setu ujrzeć ID od Steva Aoki oraz Dirtyphonics, które nigdy nie zostało wydane oficjalnie. Podczas półtora godzinnego występu możemy także usłyszeć takie legendarne tracki jak np. Tremor czy Freak od Aokiego, Diplo oraz Deorro

Dajcie nam znać, który set Steva jest waszym ulubionym!

Steve Aoki @Tomorrowland 2014 – Dim Mak Stage, obejrzyj set

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →