News

Czego słuchał i gdzie latał w 2013 Nitrous Oxide

Jak sam mówi mijający rok nie był dla niego obfity w wydawnictwa, jest zatem duża szansa, że kolejny pod tym względem będzie całkiem inny i doczekamy się efektów pracy nad kolejnymi projektami. Na razie sprawdźmy, jak wyglądał 2013 okiem Nitrousa – czego słuchał, gdzie latał, co się działo. 

Nitrous Oxide:

„2013 to dla mnie przede wszystkim imprezy i podróże. Podbite Los Angeles, Nowy York, Manilla, boskie Buenos i wiele innych niesamowitych miejsc. Najbardziej cieszy mnie fakt, że gdzie się nie pojawię, spotykam zajebistych ludzi, których łączy pasja do muzyki, a ich miłe słowa odnośnie tego, co robię są dla mnie największą nagrodą. 


Dziś większość wielkich gwiazd korzysta z usług innych producentów, ale jest to dla mnie zrozumiałe. Sam wiem, jak ciężko połączyć podróżowanie z pracą nad własnymi utworami. Dlatego też ten rok nie był zbyt obfity w moje wydawnictwa (co nie znaczy, że próżnowałem w studiu).  

1. Tune roku: Andrew Bayer – Need Your Love
2. Albumy: Empire of The Sun – Ice On The Dune
3. Wytwórnie: Enhanced, A&R Records
4. Odkrycie: D-Mad, Mikkas, Ilan Bluestone

Generalnie mijający rok był dla mnie bardzo udany, a kolejny będzie jeszcze lepszy!  Ten optymizm jest spowodowany głównie jednym faktem, o którym nie chcę na razie mówić. Mam nadzieję, że znajdę wsparcię z moim nowym projektem także w Polsce”.

Andrew Bayer – Need Your Love (Official Music Video)

Empire Of The Sun – Alive

D-Mad – Fireball

Mikkas & Amba Shepherd – Finally (Original Mix)

Mat Zo – Lucid Dreams (ilan Bluestone Remix)

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →