News

CUEPOINT Polska już działa – relacja z otwarcia

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla Tych, którzy kochają dobrą muzykę-, ale mieli problemy z zaopatrywaniem się takową na polskim rynku. Teraz możemy wreszcie powiedzieć- „Wasze problemy się skończyły”.


Skąd taki optymizm?? Otóż mamy ogromną przyjemność poinformować Was jako pierwsi, że otwiera się w Naszym kraju- dokładniej mówiąc w Gliwicach- filia jednego z największych sklepów zajmujących się sprzedażą płyt winylowych w Niemczech – CUEPOINT.Teraz wielu z Was zapewne zapytało: „W Gliwicach? Tak daleko?” Dla tych także mamy dobrą wiadomość- CUEPOINT Polska będzie także obecny w Internecie. Będziecie mogli za pośrednictwem strony www. zamawiać wszystkie ukazujące się wydawnictwa po bardzo atrakcyjnych cenach.


CUEPOINT Polska stawia sobie na celu zaopatrywanie Was, czyli: klubowiczów a także DJi w najnowsze pozycje ukazujące się na rynku. Nowości w 24 godziny, najlepsze ceny na polskim rynku, i co chyba najważniejsze- asortyment będzie ogromny: 13.000 pozycji On-Line…. i chyba już nic nie musze dodawać.Pamiętajcie- termin otwarcia sklepu CUEPOINT Polska to 03.03.2005– zapiszcie sobie gdzieś tą date i koniecznie zapoznajcie się z ofertą.


Oficjalnym partnerem CUEPOINT Polska jest Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl, będziemy razem się starać aby trafiała do Was najlepsza muzyka, po najlepszych cenach.


Już teraz możecie się zapoznać z ofertą, jaką ma dla Was przygotowany sklep CUEPOINT w niemieckim wydaniu [link w załączniku].


CUEPOINT Polska
ul. Toszecka 126 B
44-100 Gliwice
tel./fax. [+48] 32- 279-23-14
[email protected]


———————————————————————————–


Mamy dla Was już najnowsze informacje dotyczące wielkiego otwarcia sklepu CUEPOINT Polska w Gliwicach.


–>>03.03.2005 godzina 11:00<<–


Tak tak, już wtedy zapraszamy Was wszystkich na otwarcie sklepu. Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można porozmawiać z pracownikami sklepu, z zaproszonymi gośćmi, posłuchać płyt znajdujących się w ofercie… no i oczywiście je nabyć.


Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl oczywiście będzie obecny na otwarciu, i zda obszerną relację z tego wydarzenia.


Podamy Wam jeszcze przelicznik cen, aby każdy mógł sobie przeliczyć ceny płyt winylowych z Euro na PLN. Ponieważ na razie cały sklep internetowy dostępny pod adresem www.cuepoint.pl dostępny jest tylko w języku niemieckim. Ale już niebawem całość będzie po polsku.


Cennik płyt:


6,00 – 6,49 Euro = 30 PLN
6,50 – 6,99 Euro = 32 PLN
7,00 – 7,49 Euro = 34 PLN
7,50 – 7,99 Euro = 36 PLN
8,00 – 8,49 Euro = 38 PLN
8,50 – 8,99 Euro = 40 PLN
9,00 – 9,50 Euro = 42 PLN
9,51 – 10    Euro = 44 PLN


Przesyłka po wpłacie na konto:


1 kg           =  7 PLN
1 kg – 2 kg =   8 PLN
2 kg – 5 kg = 10 PLN

Możliwa jest także przesyłka za pobraniem, która droższa jest o 7 PLN

PROMOCJA !! Przy zamówieniu 10 Płyt- przesyłka gratis !!


———————————————————————————-


Świeżo po otwarciu chcemy Wam zdać malutką relację z pierwszego dnia działania sklepu CUEPOINT Polska w Gliwicach.

Na otwarciu można było znaleźć to na co chyba wszyscy czekali i co MUSIAŁO się tego dnia tam znaleźć:


01. Zaproszeni goście, nam udało się złapać kilku i uwiecznić to specjalnie dla Was…02. Płyty… od wyboru do koloru… każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie: płyty z muzyką: House, Hardstyle, Trance, Techno… zarówno te prosto z tłoczni jak i starsze muzyczne perełki.
03. Oraz Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl … był obecny i uwiecznił wszystko specjalnie dla Was. Obiecujemy, że będziemy obecni w CUEPOINT Polska podczas tych ważniejszych wydarzeń, i będziemy Was o wszystkim informować.Podsumowując: jak ktoś ma możliwość żeby zawitać osobiście do Sklepu w Gliwicach, a jeszcze tego nie zrobił- to FTB.pl gorąco POLECA !!!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →