News

Couch Kings – nowy serial komediowy Dillona Francisa

Dillon Francis wypuszcza swój własny serial komediowy? Co ciekawe swój udział w całym projekcie miałby mieć również popularny kanał FailArmy.


Czym jest Couch Kings?

Od dzisiaj możemy podziwiać efekty współpracy Junkin Media (które odpowiada między innymi za projekt FailArmy) ze znanym, amerykańskim DJ-em Dilonem Francisem. Jest krótkometrażowy serial komediowy o tytule Couch Kings.
Co ciekawe mimo, że sam serial ma być animowany, kierowany jest on raczej do dorosłej grupy odbiorców. Format znamy już z takich kultowych dzieł jak Rick and Morty czy South Park.
Sam serial jest oparty na świecie mediów społecznościowych, a Dillon Francis będzie jego producentem wykonawczym. Zgodnie ze scenariuszem Dillon wraz ze swoim najlepszym przyjacielem z czasów dzieciństwa Ericiem Hamitonem z wygodnej kanapy wcielają się wprost w serię wpadek, pomyłek i psikusów z kanału FailArmy. Całość mają wspomagać takie osobistości jak Adam Ray, Amanda McCants, Maddy Whitby, czy Trevor Wallace.

Przeczytaj też: Dillon Francis z remiksem dla Eda Sheerana

Całość jest zdecydowanie inspirowana teledyskiem dwuletniego już utworu Dillona Fix Me współtworzonego wraz z Cuco. Wszystkie cztery odcinki serialu będą wyemitowane na kanałach FailArmy w mediach społecznościowych. A czekać długo nie musimy ponieważ pierwszy z nich jest dostępny od dzisiaj, 7 grudnia.

Cuco & Dillon Francis – Fix Me, posłuchaj

Ponad to możemy spodziewać się specjalnego, 30-minutowego odcinka, który pojawi się w telewizji. Powinniśmy oczekiwać, wyrazistego, dosyć ciętego dowcipu i ogromu rozrywki. Nie jest to jednak pierwszy filmowy debiut amerykańskiego producenta. 
Wcześniej występował już programie telewizyjnym Brandona Dermera i Jamesa Van Der Beeka o nazwie What Would Diplo Do?, ponad to Franscis prowadzi swój własny program rozrywkowy DJ World.
Nic więc dziwnego, że fani są wiecznie głodni nie tylko jego nowych kawałków ale też występów telewizyjnych. By nie przegapić innych najświeższych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas w mediach społecznościowych.

 Obejrzyj pierwszy odcinek Couch Kings


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →