News

Coś dla fanów Anjunabeats i Afterlife! Tomorrowland publikuje kolejną garść setów

Emocje po Tomorrowland 2022 zdały się już opaść, a na oficjalnym kanale YouTube festiwalu nadal pojawiają się zapisy z występów najbardziej znanych DJ-ów i producentów na świecie. Największą popularnością cieszą się sety Timmy’ego Trumpeta oraz zespołu 3 Are Legend złożonego z duetu Dimitri Vegas & Like Mike i Steve’a Aokiego. Teraz przyszła pora, aby przedstawić Wam kolejną dawkę setów! 


Fani Anjuny i Afterlife będą szczęśliwi!

Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni na kanale Tomorrowland pojawiły się sety Reiniera Zonnevelda, Olivera Heldensa w towarzystwie Tchamiego oraz KC Lights. Włodarze festiwalu nie zapomnieli jednak o fanach Anjunabeats czy Afterlife, ponieważ to właśnie podopiecznych tych wytwórni od pewnego czasu możemy zobaczyć na oficjalnym zapisie z ich występów w belgijskim Boom!

Na pierwszy ogień poszedł duet Fideles oraz Colyn, którzy od pewnego czasu pojawiają się w labelu Afterlife. Oba sety trwają dwie godziny, co oznacza 1/6 dnia poświęconego muzyce z niemieckiej wytwórni. Warto dodać, że pierwszego września na YouTube wylądował set projektu Tale Of Us z trzeciego weekendu Tomorrowland 2022. Pamiętajmy też, że wydają tam takie gwiazdy jak ANNA, Stephan Bodzin czy Kevin de Vries. Prawdziwa gratka dla fanów ich muzyki!

Fani Anjunabeats też poczują się zaspokojeni, ponieważ wraz z setami Afterlife pojawiły się także występy takich twórców jak Grum, Oliver Smith czy ilan Bluestone. Wszyscy trzej to podopieczni zespołu Above & Beyond, którzy już dawno zdobyli zaufanie jego członków. Ostatni z wyżej wymienionych artystów to jedna z gwiazd nowoczesnego trance’u. Na początku roku pojawił się w Polsce, a dokładniej w Krakowie podczas tysięcznego epizodu programu Armina van Buurena, czyli ASOT (A State of Trance). Myślę, że jeśli nawet nie jesteście fanami Afterlife czy Anjuny, to całym sercem zachęcam Was do sprawdzenia wszystkich występów, które tutaj się znalazły! To prawdziwa gratka dla słuchaczy techno, trance’u i nie tylko!

Tale Of Us @Tomorrowland 2022, Weekend 3

Colyn @Tomorrowland 2022, Weekend 3

Fideles @Tomorrowland 2022, Weekend 3

Oliver Smith @Tomorrowland 2022, Weekend 3

Grum @Tomorrowland 2022, Weekend 3

ilan Bluestone @Tomorrowland 2022, Weekend 3

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →