News

Collab z Martinem Garrixem i kilkadziesiąt niewydanych numerów. Weryfikujemy kolejny wywiad Hardwella

Trasa REBELS NEVER DIE Tour trwa w najlepsze. Już niedługo Hardwell pojawi się za ponad dwa tygodnie w łódzkiej Atlas Arenie. Przed tym czekają go jeszcze dwa występy: w Brazylii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jakiś czas temu zagrał w nowo otwartej hali o nazwie UBS Arena w nowojorskim Elmont. Z tej okazji udzielił on również wywiadu dla serwisu Dancing Astronaut, gdzie opowiedział o przyszłości swojej muzyki! Sprawdźmy co ciekawego się dowiedzieliśmy!


Hardwell i wersja deluxe REBELS NEVER DIE?

Robbert w wywiadzie dla Dancing Astronaut opowiedział naprawdę parę ciekawych rzeczy dotyczących najnowszego albumu, a przede wszystkim jego produkcji. Wygląda na to, że płyta REBELS NEVER DIE nie miała wyglądać, tak jak teraz. Hardwell w związku ze swoim drugim studyjnym krążkiem przygotował znacznie więcej nowego materiału, którego niestety nie będzie nam dane w całości posłuchać. Jednak jest promyczek nadziei, a wszystko ze względu na nadchodzącej wydanie Holendra jakim jest rozszerzona wersja albumu.

Wersja ta zostanie wydana 18-ego listopada i dowiadujecie się o tym jako pierwsi. Znajdą się tam reworki oraz kolejny solo track, który stworzyłem. Nadal mam dużo niedokończonych projektów. Na potrzeby REBELS NEVER DIE stworzyłem od 30 do 40-stu produkcji, ale oficjalnie ukazało się tylko czternaście. Prawdopodobnie skończę jeszcze kilka z nich i uwzględnię je w wersji deluxe.

Hardwell został zapytany również o jego nadchodzące projekty i o to, z kim z aktualnego EDM-owego rynku chciałby współpracować. Wygląda na to, że Holender w zanadrzu naprawdę ciekawe projekty z wielkimi gwiazdami i możemy w niedalekiej przyszłości spodziewać się solidnych kooperacji. Pamiętacie Music Box z Martinem Garrixem sprzed kilku lat? Co by było gdybym powiedział Wam, że być może połączenie Hardwell – Garrix w końcu pojawi się na streamingach?

Pracuję aktualnie nad kilkoma utworami z wokalami. Jest to dosyć ciężkie w szczególności, że chodzi tutaj o nowy styl. Dla mnie są to głównie eksperymenty, sprawdzam jak to działa. Na samym szczycie mojej listy jest oczywiście wspólna piosenka z duetem W&W. W przeszłości stworzyliśmy wiele projektów i myślę, że byłoby to interesujące usłyszeć stare dźwięki big roomu ewoluujące w coś nowego. Chcę też stworzyć tracki z moim holenderskimi przyjaciółmi. Na pewno chcę skomponować coś z Arminem van Buurenem. Rozmawiałem też z Martinem Garrixem na temat kolaboracji i myślę, że to interesujący temat. 

Jak widać Hardwell ma w planach naprawdę wiele ciekawych produkcji. Kto by pomyślał, że po wydaniu REBELS NEVER DIE usłyszymy Robberta w towarzystwie W&W, Armina i Martina Garrixa? Będą to prawdopodobnie największe wydania w tym roku, a cały świat muzyki elektronicznej na ich punkcie oszaleje. Po tylu latach w końcu otrzymamy upragniony track z Garritsenem! Nigdy nie mów nigdy!

Jak będzie brzmieć pierwszy w historii numer Hardwella i Garrixa?

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →