Eventpromo

Chuckie o swoich inspiracjach

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu „Let The Bass Kick“, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu.


W wywiadzie dla „Forbes“ Chuckie mówi, że największą inspiracją jest dla niego Jay-Z. Nie chodzi tylko o status w przemyśle muzycznym, ale głównie o status społeczny, który można za pomocą przemysłu muzycznego zbudować. Jay Z to dzisiaj nie tylko raper, a poważny biznesmen na rynku.

Wygraj bilety na Sunrise Festival 2012!: KONKURS 

Nad „miedzynarodowym“ nazwiskiem Chuckie pracuje już od jakiegoś czasu. Sam podkreśla, że jeszcze przed nim długa droga, aby osiagnąć zamierzony cel i dogonić Jay-Z-iego. Jako producent i dj pozamiatał świat ze swoim „dirty“ electro housem i nieprzeciętnymi umiejętnościami dj-skimi. Zainspirowany atmosferą panującą na „Sensation“ w Chile przygotował swoim fanom 54 minuty funku. Jak wam się podoba „czysta“ strona gwiazdy Sunrise Festival 2012?

Obok Chuckiego w Kołobrzegu usłyszymy także wielką gwiazdę Davida Guettę oraz Armina van Buurena, Ferry Corstena, Fedde le Granda, Paula van Dyka, Sandera van Doorna i innych. Bilety na imprezie można zamówić na stronie organizatora – www.BileteriaMDT.pl.

Źródło: FORBES


SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG


http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team

 

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →