News

Chris Lake i Chris Lorenzo wydadzą w 2022 roku wspólny album jako Anti Up

Anti Up to aktualnie jeden z najciekawszych projektów na ogólnoświatowej scenie muzyki house. Składa się on z dwóch wirtuozów owego gatunku  Chrisa Lake’a oraz Chrisa Lorenzo. Po czterech latach od rozpoczęcia działalności duetu w końcu przyszedł czas na to, by zaprezentować swoje możliwości w stu procentach i wydać pierwszy studyjny album! Sprawdźmy, co wiemy o tym projekcie!


Jak to wszystko się zaczęło?

Projekt Anti Up powstał w pierwszej połowie 2018 roku z inicjatywy Chrisa Lake’a i Chrisa Lorenzo. Ich pierwszym singlem był utwór Pizza, który został przyjęty niezwykle ciepło przez innych producentów, a przede wszystkim przez fanów. Zremiksowaniem tego numeru zajęli się nawet Tchami i Malaa, którzy do tej pory jeszcze oficjalnie nie wydali swojego dzieła.

Pod koniec 2018 roku duet wydał swój pierwszy większy projekt, a dokładniej EP-kę o nazwie Hey Pablo, z której utwór o tym samym tytule otrzymał support w prawie trzystu różnych setach od DJ-ów pokroju ALOKA, FISHERA czy duetu Good Times Ahead. Po krótkiej przerwie trwającej około czterech miesiące Brytyjczycy zaprezentowali kolejny track  Concentrate, który również okazał się festiwalowym hitem. Można w tym momencie powiedzieć, że Anti Up jako duet funkcjonuje naprawdę na wysokim poziomie. Chyba że mówimy tutaj o piosence Sensational, która szczerze mówiąc, była eksperymentem.

Około dwóch tygodni temu na serwisach streamingowych pojawiła się nowa produkcja zespołu pt. Chromatic, która zachwyciła już Afrojacka czy Olivera Heldensa. Warto wspomnieć, że od czasu ostatniego wydania Anti Up minęło około dziewięciu miesięcy, więc czy możemy mieć do czynienia z odrodzeniem projektu na potrzeby czegoś znacznie większego? Wychodzi na to, że tak!

Tak brzmi najnowszy utwór autorstwa Anti Up pt. Chromatic

Album Anti Up jeszcze w tym roku

Chris Lake podczas swoich dwóch koncertów w nowojorskim The Brooklyn Mirage przedstawił zupełnie nowe produkcje przygotowane na potrzeby rozwoju pobocznego projektu. Jak się później okazało, Brytyjczyk potwierdził, że jeszcze w tym roku otrzymamy od niego i jego współpracownika, Chrisa Lorenzo, pierwszy album studyjny jako Anti Up. Jest to świetna informacja dla fanów obu DJ-ów, muzyki house, a nawet całego przemysłu EDM-owego, ponieważ takie przedsięwzięcia nie zdarzają się często.

Czego mamy spodziewać się po nadchodzącej płycie? Połączenie Lake’a i Lorenzo dało o sobie znać już wiele razy wśród DJ-ów. Myślę, że niedługo otrzymamy od nich projekty, które poziomem na płaszczyźnie producenckiej przewyższą wcześniejsze wydania i pokażą, że Anti Up zasługuje na miejsce w ścisłej czołówce swojego gatunku. Przygotujmy się na prawdziwe hity, które swoim agresywnym brzmieniem sprawią, że ludzie będą błagać o bookowanie Brytyjczyków na największych festiwalach na świecie.

Chris Lorenzo jako FLY WITH US razem z AC Slaterem. Jak będzie z Anti Up?

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →