News

Catz 'n Dogz lecą w świat. Ponad 20 występów w dwa miesiące, a w tym 5 w Polsce!

Polski duet produkujący muzykę house oraz techno kolejny raz rusza na międzynarodowy podbój. Grzegorz i Wojtek to gwiazdy w swoich gatunkach, bo nieraz pojawiali się w takich wytwórniach jak np. DYINAMIC, Dirtybird czy Defected. Teraz przyszedł czas na kolejne występy w naszym kraju i nie tylko! Dwójka producentów ze Szczecina pojawi się w wielu miejscach, ale gdzie dokładnie? Przekonajmy się!


Catz 'n Dogz World Tour rozpoczęty

Najnowsza trasa koncertowa duetu ze Szczecina rozpoczęła swój bieg dokładnie 17 września w klubie SOHO Garden w Dubaju. Wczoraj mogliśmy ich zobaczyć w angielskim mieście Birmingham podczas imprezy He. She. They. Aktualnie Polacy przygotowują się do występu w Los Angeles, a dokładniej w klubie Sound. Jednak to nie jedyny przystanek chłopaków w Ameryce Północnej. Na początku października odwiedzą również takie miasta jak np. Dallas czy El Paso, a za niecały miesiąc będzie można posłuchać ich w Toronto lub Miami.

Dziewiątego października będzie mieć miejsce jedna z najciekawszych imprez z całego touru Catz 'n Dogz. Mowa tutaj oczywiście o festiwalu Defected na Malcie, gdzie nasi rodacy pojawią się u boku takich gwiazd jak np. zespół Gorgon City, Eats Everything czy duet Basement Jaxx. Warto w tym momencie dodać, że Polacy będą zamykać scenę Glitterbox podczas drugiego dnia eventu.

Catz 'n Dogz pojawią się również w takich krajach jak Niemcy czy Norwegii, ale to nie wszystko! Grzegorza i Wojtka czeka nie lada wyzwanie, ponieważ w dniach od 4 do 13 listopada zagrają sześć koncertów w największych miastach Indii. Wróćmy jednak na chwilę na swoje i porozmawiajmy o tym, co szczeciński duet szykuje w naszym kraju, a będzie naprawdę grubo!

Ten materiał pokazuje, co czeka nas w związku z nadchodzącymi występami Catz 'n Dogz!

Trasa koncertowa w trasie koncertowej

Punkt Album Tour 2022 to polska część trasy koncertowej Catz 'n Dogz, która rozpoczęła się występem w Dubaju. Producenci ze Szczecina zaprosili też specjalnych gości na te wydarzenia, także naprawdę będzie czego posłuchać! Rozpiska występów duetu w naszym kraju prezentuje się następująco:


Gośćmi tejże części trasy będą: Iwona Skwarek, Rosalie., Baasch, Kuba Karaś oraz Kayah. Wszystkie bilety na wyżej wymienione imprezy dostępne są w cenach od 89 do 99 złotych w zależności od puli w serwisie Biletomat.pl oraz w cenie 120 złotych w dniu koncertu. W przypadku, gdybyście chcieli się zaopatrzyć w takową wejściówkę, wystarczy kliknąć link odpowiadający danemu eventowi. Na imprezę mogą wchodzić osoby, które w dniu koncertu ukończyły 16 lat. Od uczestników do 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Wygląda na to, że Catz 'n Dogz kolejny raz pokazują nam, jak ważnymi personami są na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Uczestniczyć w jednej imprezie razem z Low Steppą, Riva Starr czy duetem Basement Jaxx to nie lada wyróżnienie, a przypomnę tylko, że to nie pierwsza taka przygoda. Grzegorz i Wojtek od wielu lat dostarczają nam wysokiej klasy produkcje, które grywane są w klubach na całym świecie. Sądzę, że Wasza obecność podczas polskich przystanków ich trasy koncertowej powinna być obowiązkowa!

Tak prezentują się wszystkie daty nadchodzących koncertów Catz 'n Dogz!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →