News

Cat Dealers: „Technologia odegra ogromną rolę w tworzeniu nowej generacji artystów i producentów”

Cat Dealers to duet braci pochodzących z Brazylii, którzy swoją muzyką zebrali szerokie grono fanów na social mediach. W swojej karierze współpracowali z wieloma artystami, a ich utwory zdobywały niebotyczne ilości wyświetleń na rozmaitych serwisach streamingowych. W najnowszym wywiadzie dla Planet Ibiza News Portal opowiedzieli o swojej wizji przyszłości muzyki elektronicznej. Sprawdźmy, czego się dowiedzieliśmy!


Cat Dealers o swojej ulubionej wytwórni, produkcji i EDM-owej kulturze Brazylii

Jak dobrze wiemy, Cat Dealers to producenci z Brazylii, którzy produkują muzykę z flagowego gatunku muzyki elektronicznej w swoim kraju. Tamtejsza kultura jest bogata i ma wiele różnorodnych elementów. Państwo w samej postaci jest piękne, a bracia są dumni z tego, że stamtąd pochodzą. Zawsze próbują tworzyć kompozycje, które zawierają elementy tradycji, ale również kultur innych krajów, które udało im się odwiedzić. Wszystko, co dzieje się na ich narodowej scenie, jest niepowtarzalne i pełne kreatywności. W końcu nastały czasy, kiedy ich rodacy stają się popularni nie tylko w kraju, ale również i poza nim. Jak sami przyznali, są szczęśliwi, że w pewnym stopniu to też ich zasługa.

Jak sami przyznali, ich ulubionym labelem jest oczywiście Armada Music. Właściciele wytwórni uwierzyli w ich potencjał mimo tego, iż w czasach rozwoju Brazylijczyków było znacznie więcej artystów, którzy próbowali się tam dostać. Podobno sytuacja jednak wydarzyła się po zakończeniu globalnej pandemii wiadomo czego. Bracia sądzą, że muzyka elektroniczna rozwija i napędza się sama. Wierzą oni, że technologia odegra ogromną rolę w tworzeniu nowej generacji artystów i producentów. Jak widać, czas przerwy był potrzeby, żeby usiąść przy biurku i wziąć sprawy w swoje ręce. Tak też zrobiła znaczna liczba młodych DJ-ów i producentów, którzy być może już za kilka lat będą bookowani jako headlinerzy festiwali w Brazylii i nie tylko.

Posłuchaj jednego z największych hitów Cat Dealers w naszym kraju – Gone Too Long

Cat Dealers już niebawem w Polsce!

Jakiś czas temu na Facebookowym profilu Sunrise Festival Cat Dealers jako jedni z ostatnich artystów zostali ogłoszeni jako goście kołobrzeskiego eventu. Wystąpią oni w piątek, 22 lipca na scenie White razem z takimi gwiazdami, jak La Fuente, Regard czy sam Oliver Heldens. Całe przedsięwzięcie będzie elementem ich międzynarodowej trasy koncertowej – Cat Dealers World Tour 2022, podczas której zahaczą m.in. o Stany Zjednoczone czy Hiszpanię.

Do festiwalu zostały dwa tygodnie, a bracia Cat Dealers otworzą nam scenę White w piątek przed sobotnimi i niedzielnymi gwiazdami. Pewnie wielu z Was zgodzi się ze mną, że obecność tego duetu w line-upie Sunrise Festival 2022 była jedną z największych niespodzianek całego eventu. Teraz wystarczy tylko czekać i stworzyć atmosferę, która sprawi, że Brazylijczycy będą wracać do naszego kraju znacznie częściej!

Tego spodziewajmy się podczas piątkowego występu Cat Dealers na Sunrisie!

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →