News

Casteam Reaktywacja

Nowy Rok oznacza początek nie tylko jednostki czasu, lecz i nowego porządku, zmian i niespodzianek. Wraz z 2005 rokiem nadchodzi czas radości dla wszystkich fanów Casteam.


Od niedawna formację tę zasila młody producent z Krakowa, mianowicie – Adrian Nogły. Współpraca Adriana z Marcinem okazała się trafną decyzją i w lutym 2005 roku Casteam zapowiadają powrót w wielkim stylu.fot. Adrian Nogły i DJ CinMar


Na internetowej stronie formacji dostępne są promowe fragmenty wychodzącego, na przełomie stycznia i lutego, materiału. Dema ukazują ciężką pracę Casteam i zapowiadają doskonałe produkcje, które bezbłędnie trafiają do odbiorców.


Nowe hity umieszczone na płytach Hit’N’Hot Music, DJ Zone oraz na składance PCSU formują się w jedną, wybuchową mieszankę klubowych klimatów. Casteam wraz z nowym rokiem pokazują swoim fanom, że spełniają się w każdym stylu muzycznym, bez wyjątków.


W przemyśle muzycznym nie ma miejsca na ogromne przerwy między początkiem a końcem. Są jedynie chwile oddzielające start od mety. Nowe produkcje otwierają kolejny rozdział w życiu Casteam, jak i każdego z nas.


Życzymy formacji owocnej współpracy oraz wielu sukcesów…


W załącznikach specjalnie dla Was wersje DEMO nowych produkcji oraz spot reklamujący powrót formacji CASTEAM na rynek… zapraszamy do ściągania…


—— EDIT 11.01.2005 godz. 13:50 ——-


Specjalnie dla Was zamieszczamy jeszcze jeden, „gorący” bo prostu z produkcji kawałek, Castem- Hard Trip (Sound of Qlimax) [DEMO], link oczywiscie w załączniku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →