News

Bryan Kearney w Polsce w lutym

Kto ma ochotę na 3-godzinnego seta Bryana Kearney’a? Już wiadomo, że w drugiej części lutego 2014 będzie okazja spotkać się oko w oko i ucho w ucho z jednym z najciekawszych trancowych producentów i DJ-ów na świecie. 

To wszystko za sprawą niezawodnej ekipy znanej jako Essential Vibes! Po dwóch edycjach imprez pod szyldem wytwórni należącej do Indecent Noise’a Mental Asylum przyszedł czas na balety firmowane nazwą Kearnage! Zarezerwujcie sobie czas 22 lutego – tego dnia każdy szanujący się fan dobrego trance’u powinien znaleźć się w Warszawie, konkretnie w klubie Zinc przy ulicy Kolejowej 4. 


Warto dodać, że Bryan Kearney nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru – poza nim na scenie zainstaluje się również Arctic Moon! W lin-upie widnieją też David Mayne, Paul Cogito, Matthew Pear i Evening. Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się na FTB.pl, a być może uda Wam się zgarnąć darmowe wejściówki na tę imprezę. Już niebawem specjalny konkurs, a tymczasem dajcie znać, co myślicie o tym bookingu oraz czy rozważacie uczestnictwo w kolejnej edycji imprezy z cyklu Essential Vibes? Warto! 

Bryan Kearney – Awaken (Official Video)


BRYAN KEARNEY @ LUMINOSITY BEACH FESTIVAL 2013 AFTERPARTY – WESTERUNIE – AMSTERDAM
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →