News
blinders

Blinders zagra w Ushuaïa na Ibizie

Kolejne wielkie wyróżnienie dla polskiego DJ-a i producenta! Mateusz Owsiak, popularnie znany pod aliasem Blinders, znalazł się wśród artystów, którzy w tym roku wystąpią na imprezach w ramach cyklu Martina Garrixa w legendarnym klubie Ushuaïa na Ibizie.

Kierunek – Playa d’en Bossa

Polski didżej i producent zyskuje coraz większe uznanie wśród fanów muzyki elektronicznej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego kreatywność i pasja do tworzenia sprawiają, że jest jednym z najbardziej obiecujących rodzimych artystów tej sceny.

Tymczasem Martin Garrix, czołowy holenderski reprezentant EDM, ujawnił skład artystów, którzy dołączą do niego tego lata, podczas jego rezydencji w klubie Ushuaïa Ibiza. Seria czwartkowych wydarzeń rozpocznie się już w tym tygodniu – 22 czerwca – i będzie trwać do 14 września.

Poza występami popularnego didżeja i producenta z Niderlandów, pojawią się znane twarze sceny – a wśród nich znalazł się właśnie nasz rodak, Blinders, który już wcześniej współpracował z Garrixem – w 2020 jego utwór Motosport został wydany w jego oficynie STMPD Records.

Artysta znany jest ze swojego energetycznego i melodyjnego stylu, który łączy mocne basy z chwytliwymi i wyrazistymi dźwiękami. Jego utwory często wyróżniają się intensywnym tempem i dynamicznymi build-upami, które prowadzą do porywających dropów.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Mateusz zamelduje się na Ibizie, by zagrać tam imprezę. Ponadto Polak już wcześniej zapraszany był przez Garrixa do wspólnych występów. Lata mijają, a współpraca obu panów rozwija się w najlepsze!

Blinders – Motorsport

Występ Blindersa w Ushuaia Ibiza zaplanowany jest na 24 sierpnia. Bilety na to wydarzenie są do nabycia od 80 euro.

Martin Garrix na lato

Opening party już w najbliższy czwartek – wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią Kungs, TV NOISE , Magnificance oraz Syn Cole. Ponad to poza reprezentantem polskiej sceny, w czwartki w klubie przy Playa d’en Bossa pojawią się m.in. ACRAZE, Brooks, Citadelle, Dallas K, DubVision, Florian Picasso, Firebeatz, Lost Frequencies, Third Party, Justin Mylo oraz Matisse & Sadkot.

Martin Garrix Ushuaia Ibiza 2022

Więcej informacji oraz bilety na imprezy w Ushuaia Ibiza znajdziecie na ich stronie.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →