News

Blank& Jones – Sound of Machines – nowy singiel.

Po wielkim sukcesie pierwszego singla „Catch” z ostatniego albumu ##0,Blank & Jones## – „The Singles” przyszedł czas na kolejny. Tym razem jest to singiel zatytułowany „Sound Of Machines”.


„Sound Of Machines” znalazł się na playlistach takich artystów jak ##0,Paul van Dyk## czy ##0,Armin van Buuren## za co Piet Blank i Jaspa Jones dziękują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Artyści zapowiadają, że ten singiel odniesie również bardzo duży sukces i będzie bardzo porządany przez wszystkich fanów.


Na maxi singlu znajduje się pięć wersji utworu „Sound Of Machines„. Utwór specjalnie na ten krążek zmiksowali RhythmusRaum, Technopunk oraz Jay Frog. Nie zabrakło również oryginalnej wersji kawałka jednakże tym razem artyści umieścili na singlu specjalną zremasterowaną wersję „Sound Of Machines”.


Poza treścią czysto muzyczną na singlu znajdują się rónież dodatki – bonusy. Pierwszym z nich jest specjalne video ukazujące scenki z koncertów jakie zarejestrowała kamera podczas ich ostatniego tournee po Europie, Azji i Ameryce. Jest to zapewne bardzo smaczny kąsek dla kolekcjonerów i fanów artystów. Dodatkowo na płycie dołączono galerię profesionalnych zdjęć Blank & Jones’a.


W związku z promocją wydawnictwa uruchomiono specjalną stronę internetową poświęconą nowemu singlowi.  Na stronie tej znajdują się wszystkie informacje dotyczące „Sound Of Machines” – Tracklisty, przykładowe fragmenty  wszystkich wersji utworu a także specjalne video.  Link do strony znajduje się w załącznikach poniżej.


Singiel „Sound Of Machines” ukaże się w sklepach 20 października. Wydawcą krążka jest Kontor Records. Singiel będzie dostępny także w sklepach internetowych: Amazon, Musicload i iTunes.  


Blank & Jones – Sound Of Machines (Maxi CD)
Kontor Records
Data wydania: 20 pażdziernik 2006


Tracklista:


01. RhythmusRaum Remix Edit
02. Technopunk Remix
03. Jay Frog Remix
04. RhythmusRaum Dub Remix Edit
05. Classic Original Retouched Edit


Bonus 1 : Bootleg Video
Bonus 2: Press Photo Gallery


Tekst: Roman COMPOD Majewski 


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →