News

BlackJack DJ – Freak

Jeśli ktoś z Was lubi dobre wydawnictwa zawierające zestaw soczystych dźwięków reprezentujących odmienne style, to mamy coś dla Was. BlackJack DJ – Freak to najnowszy singiel polskiego producenta ze Śląska zajmującego się produkcją już od ponad sześciu lat, który zaspokoi potrzebę dobrej muzyki niejednego z Was.

Na Cd znalazło się pięć utworów: od oryginalnej wersji zawierającej dobry mix house’owych dźwięków z lekkim trance’owym przerywnikiem, poprzez mocny, bangin’ style stworzony przez Dirty Rush’a, spokojną i wkręcająca wersję Sound Players, a skończywszy na przyjemnym i melodyjnym wydaniu w remiksie DJ’a Neros’a.

Singiel został wydany również na mp3 shopach przez równie prężnie rozwijający się polski label Sensitive Square Records, który obecnie poszukuje dobrych, młodych artystów, mających chęci zaprezentowania swoich produkcji szerszemu gronu. Singiel już teraz dobrze radzi sobie w klubach, wspierany nie tylko przez polskich DJ’i, ale także przez światowe gwiazdy clubbingu, o czym możecie się przekonać oglądając krótki filmik poniżej.

Już teraz mamy dla Was 10 płyt BlackJack DJ – Freak, które możecie bez problemu otrzymać wysyłając maila z odpowiedzią na proste pytanie:

  • Jaka jest nazwa poprzedniego projektu, który współtworzył BlackJack ?


Maile ślijcie na [email protected] do 27 Lipca, ogłoszenie wyników już za tydzień.

Odpowiedzi szukajcie na oficjalnej stronie artysty (w załączniku)

W załącznikach znajdziecie także pliki DEMO z singla BlackJack DJ – Freak… zapraszamy do posłuchania!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →