News

Ben Nicky wystąpi w Poznaniu – szczegóły

Ben Nicky wraca do Polski! Już niedługo producent ponownie zawita do naszego kraju. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra.


Ben Nicky i jego powrót do Polski

Jeszcze niedawno wszyscy przecierali oczy ze zdumienia po ogłoszeniu tego nazwiska na festiwalu Beach Party w Trzciance. Jego mocno energiczne sety to gratka dla fanów muzyki elektronicznej. Ci, którzy mocno wyczekiwali jego występu na scenie głównej festiwalu, nie zawiedli się. Set Bena sprawił, że niektórzy z obecnych tam imprezowiczów musieli wracać na boso. Promotorzy i organizatorzy wydarzeń muzycznych bardzo dobrze wiedzą, jak duża liczba fanów oczekuje na jego występy w Polsce. Zdaje się, że bardzo dobrze wie o tym ekipa z klubu Pacha w Poznaniu, zapraszając Bena Nicky’ego jako headlinera jednego z ich muzycznych wydarzeń.
Ben Nicky to gwiazda muzyki trance i nie tylko. Od kilku lat jego działalność na scenie muzycznej urosła w siłę, a ludzie z branży określają go jako jednego z najbardziej zapracowanych producentów w tym biznesie. Jego dyskografia jest już bogata w wiele singli i współprac. Doceniony został przez takie nazwiska jak m.in. Armin van Buuren czy Diplo, a jego produkcje wydawane były w takich wytwórniach jak Dim Mak czy A State Of Trance. Kto nie zna takich hitów jak We Come 1 czy We Are The Ravers?

Po niedługiej przerwie Ben Nicky wraca do Polski i tym razem wystąpi w poznańskim klubie Pacha. Wydarzenie zostało zaplanowane na 17 września i organizatorzy na tę noc szykują masę dobrej muzyki. Do wspólnego grania zaproszeni zostali również reprezentanci naszej krajowej sceny  Tom Forester oraz Arctic Moon. Wszystkich fanów tuptania nóżkami w tempie 140bpm i nie tylko zapraszamy do klubu Pacha w Poznaniu!

Ben Nicky na Creamfields 2021 – zobacz występ

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →