News

Będzie nowe 'Pursuit of Happiness’? Steve Aoki pracuje z autorem oryginału nad nową muzyką!

Pewnie wielu z Was pamięta kultowy już film pt. Projekt X. To właśnie tam pojawiły się utwory Benny’ego Benassi’ego, A-Traka czy właśnie Steve’a Aoki’ego. Stamtąd pochodzi utwór pt. Pursuit of Happiness Kida Cudi’ego, który koreańsko-amerykański DJ postanowił zremiksować. Udało mu się to na tyle, że ów track jest grywany przez innych EDM-owych artystów aż do teraz! Steve zapowiedział również, że pracuje z raperem nad projektami, które pojawią się na jego najnowszym albumie! 


Steve Aoki i Kid Cudi znowu razem!

Remiks Steve’a Aoki’ego do piosenki Pursuit of Happiness to dla fana muzyki EDM track legenda. Wydany w marcu 2012-ego roku numer został częścią soundtracku do znanego na całym świecie filmu Projekt X. Produkcja ta nabrała międzynarodowego rozgłosu właśnie za sprawą realizacji Nimy Nourizadeha i do tej pory jest jednym z najważniejszych utworów w historii muzyki EDM. W tym momencie warto dodać, że remiks ten zdobył około 500 milionów wyświetleń na YouTube i prawie tyle samo na platformie Spotify. Inaczej nie było w DJ-skim w świecie, ponieważ track ten zdobył support w ponad 1200-stu setach!

Aktualnie mamy rok 2022-gi i wychodzi na to, że jeszcze usłyszymy Steve’a Aoki’ego i Kida Cudi’ego na wspólnym tracku. Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery Amerykanina, jaką jest jego siódmy album studyjny pt. HiROQUEST: Genesis. Mimo, że tracklista płyty została już oficjalnie podana, tak samo jak data wydania, to Aoki nadal nie zwalnia tempa i za jakiś czas pojawi się u boku jego kolegi rapera.

Warto wspomnieć, że na jego najnowszym krążku znajdzie się 26 tracków, z czego tylko siedem z nich będzie produkcjami solowymi. Gośćmi na jego najnowszym projekcie będą np. Lil Xan, PnB Rock czy Timmy Trumpet. Czy w związku z możliwym słabym przyjęciem albumu HiROQUEST: Genesis będziemy mieli okazję szybciej usłyszeć nadchodzącą premierę Aoki’ego z Cudi’m? Przekonamy się już niebawem, bo jego najnowszy krążek pojawi się na streamingach już 16-ego września! Czekamy zniecierpliwieni!

Jak będzie brzmiała pierwsza kolaboracja na lini Aoki – Cudi? My pamiętamy ten utwór!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →