News

Beats For Love odkrywa karty. Poznaliśmy headlinera czeskiego festiwalu

Czescy bracia znani są z organizacji znakomitych festiwali, a odbywający się w Ostravie Beats For Love należy do naszych ulubionych. Co roku można liczyć tu na obecność czołówki światowej sceny klubowej. Nie inaczej ma być tym razem. Organizatorzy odsłonili tajemnicę skrywającą nazwisko headlinera.

Beats For Love to jedna z naszych ulubionych letnich destynacji jeśli chodzi o festiwale elektroniczne odbywające się w tej części Europy. Impreza mająca miejsce w niesamowitej lokalizacji, a mianowicie zapierającej dech w piersiach hucie Dolne Witkowice, co roku przyciąga tysiące uczestników z całego kontynentu i nie tylko. Nic dziwnego – znakomicie zorganizowany event, mocny line-up, a do tego unikatowe miejsce, które oferuje mnóstwo atrakcji zarówno między koncertami, jak i w ciągu dnia. Potwierdzeniem tego są słowa Kamila Rudolfa, dyrektora festiwalu:

Nasi fani wielokrotnie potwierdzają, że Beats for Love to ich ulubione cztery dni w roku. Wierzę, że jest to w dużej mierze zasługa naszego rozbudowanego programu muzycznego, który oferuje szeroki wachlarz występujących artystów i gwiazd światowej sceny elektronicznej

Beats For Love ogłasza headlinera edycji 2024

Siłą rzeczy, fani czeskiego festiwalu nie mogli już doczekać się kolejnego ogłoszenia line-upu edycji 2024. Włodarze imprezy nie zamierzali iść na skróty i postawili na największe nazwiska. W dniach 3-6 lipca tego roku, w Dolnych Witkowicach zobaczymy samego Davida Guettę.

David Guetta – materiały organizatora

Legendarny DJ i producent, dziś kojarzony głównie ze sceną future rave/EDM, to ikona francuskiej sceny house. Aktywny od lat 80. zdobył uznanie w Europie, by następnie podbić Stany Zjednoczone i stać się jednym z najpopularniejszych artystów naszych czasów. Rozchwytywany producent, który ma na koncie współpracę z największymi gwiazdami światowej sceny pop. David Guetta to człowiek-instytucja, który pomimo upływu lat, pozostaje na szczycie.

David Guetta Epic House Set From An Ibiza Villa

Beats For Love 2024. David Guetta i inni wielcy

Francuz to nie jest jedynym artystą, który dołączyć do składu tegorocznej, jubieluszowej edycji Beats For Love. Na 10. odsłonie czeskiego festiwalu zobaczymy także:

Chase & Status I Len Faki I Miss K8
Dr. Peacock I Lewis Fautzi I Giuseppe Ottaviani
Eli & Fur I Julian Jordan I Danny Avila

Chase & Status | Boiler Room: London

Beats For Love 2024. Oto tegoroczny line-up

Takie ogłoszenie robi wrażenie, prawda? Nic dziwnego, że Czesi starają się utrzymać najwyższy poziom jeśli chodzi o bookingi nadchodzącej edycji – oto artyści, których obecność ogłoszono wcześniej:

Boris Brejcha I W&W I Stan SB I Shapeshifters
Becky Hill I Lost Frequencies I Roger Sanchez
Dubfire I Fox Stevenson I Cristoph
Gabriel & Dresden I Ed Rush I Deekline
Rider Shafique I Hybrid Minds I Brother Culture
Skarra Mucci I Basstripper I Dax J
Little Lion Sound I Enigmatik I Kanine I Lexurus
Maddy V I Pola & Bryson I Format:B
K Motionz I Mrs Magoo I Friction I Prolix
Beat Kouple I Doktor I Dope Ammo I Nox Vahn
Junk Mail I Millbrook I Gentlemens Club
Vandal I Metanoia I Circadian I Enta

Roger Sanchez DJ Set From The DJ Mag Miami Pool Party

Beats For Love 2024 – bilety

Przypomnijmy – 3-6 lipca, 4 dni oraz 4 noce, ponad 450 artystów na przeszło 15 scenach. Jubieluszowa edycja Beats For Love zapowiada się ekscytująco, a my planujemy przekonać się o tym na własnej skórze! Jeśli także chcecie wybrać się do Ostravy, to już dziś kupcie bilety na festiwal, gdyż rozchodzą się w zawrotnym tempie. Można je nabyć na oficjalnej stronie imprezy.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →