News

Bartes wystąpi w warszawskim Hulakula – bilety

Już w tę sobotę w warszawskim klubie Hulakula odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie. Podczas tej imprezy wystąpi m.in. Bartes! Wiemy gdzie kupić bilety na to wydarzenie! 


Tym razem w muzyczną podróż zabierze nas Bartes

Weekend zbliża się wielkimi krokami więc czas zacząć planować na jaką imprezę się wybierzemy. Z ciekawą propozycją wychodzi Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula, które podjęło się organizacji bardzo ciekawego wydarzenia. Już w tę sobotę, tj. 20.08.2022, na scenie warszawskiego klubu wystąpi legenda – Bartes. Znajdą się jacyś chętni aby zobaczyć jego występ na żywo?
BARTES w Hulakula – KUP BILETY
Bartes to jeden z nielicznych Polaków, który miał przyjemność grać w klubach na Ibizie. Do odwiedzonych przez niego klubów można zaliczyć m.in. Space czy Pacha. Wielokrotnie znajdował się w lineupie festiwalu wschodzącego słońca w Kołobrzegu Sunrise Festival. Jest autorem cotygodniowych podcastów This is my house, w których prezentuje znakomicie dobraną selekcję house’owych utworów, zawierając w nich muzyczne nowości. Jego sety odtwarzane były w najważniejszym radiu na Ibizie Ibiza Global Radio.

Bartes należy również do muzycznego trio, które nazywa się THE3. W skład grupy wchodzą Bartes, Neevald oraz Matthew Clarck. Ich wspólny występ można było zobaczyć na tegorocznej edycji Sunrise Festival. Już w tę sobotę wystąpi sam, ale z pewnością nie zabraknie u niego wielu muzycznych perełek i zabierze wszystkich imprezowiczów w niesamowitą muzyczną podróż. Podczas muzycznej nocy zagra również Exation, także warto wpadać na całe wydarzenie. Sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzi bileteria Biletomat.pl. Link do zakupu biletów na to wydarzenie znajdziecie tutaj. Z kim zobaczymy się w warszawskim Hulakula już w tę sobotę?

Posłuchaj Bartes – My Soul (ft. Demi LaVoyce)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także

fot. Daniel MofinaPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →