News

Axwell wydał kompilację Golda

Thomas Gold przeszedł już kilka różnych etapów w swojej karierze, by ostatecznie zaprzyjaźnić się z najpopularniejszą na świecie taneczną ekipą zwaną Swedish House Mafia. Są nawet tacy, którzy twierdzą, że niemiecki producent pomaga im tworzyć ich ostatnie przeboje, ale nam wydaje się to mało prawdopodobne. Choćby zważywszy na to, jak wszyscy trzej potrafili produkować w przeszłości.

Tak czy inaczej po wydawaniu epek w labelu Axwella zwanym Axtone, tym razem ukazuje się kompilacja. „Axtone Presents Thomas Gold” z twarzą Tomasza na okładce to pierwszy krok na drodze do przedstawienie artysty światu – dotąd niewielu nawet wiedziało jak wygląda.

Najnowszą kompilację Golda od wielu innych big roomowych kompilacji, miksów, podcastów czy imprezowych setów wyróżnia właściwie tylko to, że pozwolił sobie zamieścić sporo własnych produkcji i remiksów. Warto sprawdzić, jak przerobił „Teenage Crime” Adriana Luxa, „Koko” Sandera van Doorna, a także swój własny track „Marsch Marsch”. No i koniecznie – jeśli ktoś jeszcze nie słyszał – mocno energetyczny jego remiks dla Adele.

Pytanie brzmi – czy z pomocą Axwella Thomas Gold ma szansę na miejsce w big roomowej elicie czy nie przeskoczy młodych i zdolnych?

Oto odsłuch kompilacji:

http://www.beatport.com/release/axtone-presents-thomas-gold/915058

Axtone Presents Thomas Gold
Axtone Presents Thomas Gold – Minimix (Out Now!)

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →