News

Axwell przesłał jednemu z fanów niewydane „Underneath It All” Swedish House Mafii – poznaj historię

Swedish House Mafia podjęli próbę powrotu na scenę, a także uzupełnili swoje portfolio o nowy album. Wystąpił jednak problem z trasą, który kryje za sobą ciekawą historię. Sprawdźmy, co to takiego!


Axwell z „niespodzianką” dla fanów?

Znacie utwory takie jak Don’t You Worry Child, One lub It Gets Better? Jeśli tak, to już wiecie, o kim mowa! Duet Swedish House Mafia, składający się Axwella, Ingrosso i Steve’a Angello wyrusza w świat z trasą Paradise Again World Tour za mniej niż tydzień. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem dla trio SHM, ponieważ grupa odwołała kilka północnoamerykańskich koncertów, a ceny biletów na stronach odsprzedaży wydają się spadać. 

Zaraz po tym, jak jeden z fanów otrzymał powiadomienie, że bilety na koncert 9 sierpnia w TD Garden w Bostonie zostaną zwrócone, skontaktował się bezpośrednio ze źródłem w celu uzyskania odpowiedzi. Konfrontacja z Axwellem w sprawie otrzymanego powiadomienia odbyła się za pomocą Instagrama. Producent nie wspomina o niskiej sprzedaży biletów, a zamiast tego skupia się na problemach związanych z produkcją. Udostępnia w Dropbox link do niewydanego utworu Swedish House Mafii  Underneath It All, w nadziei na poprawę smutku, którym dzieli się z nim ów fan z powodu odwołania ich koncertu.

Sprawdź także: Na liście producentów nowego albumu Beyoncé znalazł się… Skrillex

Underneath It All szybko rozprzestrzenił się w internecie. Fani znali singiel od podstaw, ponieważ było to ID, które grupa grała już w przeszłości na swoich występach, jednakże nie doczekał się nigdy oficjalnego wydania. Utwór z wokalem Mike’a Posnera przywołuje wiele elementów, które sprawiły, że Don’t You Worry Child stał się światowym hitem, który do dziś jest jednym z bardziej rozpoznawalnych utworów Swedish House Mafii. 

Utwór jest bez wątpienia zakorzeniony we wspomnieniach największych singli Swedish House Mafii. Niespodziewane wydawnictwo, które  miejmy nadzieję  oznacza, że ​​piosenka znajdzie się w wersji deluxe w albumie Paradise Again, ponieważ bez wątpienia jest stworzona z myślą o scenach radiowych i festiwalowych na całym świecie. A może nawet pamiętacie Underneath It All bądź ktoś z Was na ten utwór czekał? Dajcie znać w komentarzu!

Swedish House Mafia feat. Mike Posner – Underneath It All (Official) [Released by Axwell]

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →