News

Audioriver 2022 – pełny harmonogram godzinowy festiwalu

Tegoroczny Audioriver rozpocznie się lada dzień. Znamy już wszystkie informacje dotyczące festiwalu  jego mapę, harmonogram oraz timetable wszystkich dni. Sprawdź!


Audioriver 2022 – podstawowe informacje i line-up

Audioriver Festival w tym roku odbędzie się w niezmiennej lokalizacji, czyli nadwiślańskim Płocku. Wydarzenie potrwa od 29 do 31 lipca z czego ostatni dzień, słynne Sun/Day, będzie mniej bogate line-upowo od poprzednich dni i odbędzie się jedynie na dwóch scenach w parku.
W ostatni weekend lipca usłyszymy łącznie ponad 80 artystów reprezentujących najróżniejsze odsłony elektroniki, od techno przez house po drum & bass. Na wyróżnienie zasługują m.in. takie aliasy jak I Hate Models, Ben Bohmer w formule Live, Bicep, The Blaze, Mathame, Hot Since 82 czy oczywiście legendarny Solomun. Oficjalny timetable znajdziecie pod tym linkiem

Pełen line-up Audioriver 2022

Mapa festiwalu Audioriver 2022

Nie każdy organizator masowego wydarzenia o tym pamięta, ale udostępnienie mapy festiwalu na kilka dni przed jego rozpoczęciem jest bardzo ważnym i rozsądnym rozwiązaniem. Unikamy tym posunięciem dezorganizacji i kłopotów logistycznych, które mogą okazać się zmorą festiwalu.
Team Audioriver 2022 ma kilka ważnych komunikatów dotyczących tegorocznego festiwalu. Proszę się z nimi uważnie zapoznać!
Główny punkt wymiany biletów na pole namiotowe i festiwal będzie dostępny na Starym Rynku (widoczny na mapce) i będzie czynny w godzinach:

Czwartek: od 18:00 do 22:00
Piątek: od 09:00 do 7:30 następnego dnia
Sobota: od 14:00 do 7:30 następnego dnia

Bardzo prosimy Was o to, aby zgłaszać się do tego punktu z jak największym wyprzedzeniem – im wcześniej wymienicie bilet na opaskę, tym mniejsze ryzyko stania w kolejkach. Z opaską festiwalową możecie wejść na teren plaży mniej więcej od godz. 18:00 w piątek i sobotę. Tak jak w poprzednich latach, bramy festiwalu będą otwarte z 3 stron – ich lokalizacje również widać na mapce. 


Zachęcamy do pokazywania biletów w formie elektronicznej – nie ma potrzeby drukowania i marnowania papieru. Jeśli masz bilet w telefonie, w celu sprawniejszej obsługi wymiany biletu na opaskę otwórz plik z biletem, rozjaśnij maksymalnie ekran i powiększ kod. 

Na plaży dostępne będą dwa punkty (jeden duży i jeden mniejszy) z dostępem do wody pitnej, znajdziecie je wzdłuż głównej drogi na festiwalu. Wodą możecie napełniać również swoje bidony i butelki (plastikowe lub aluminiowe) do maksymalnej pojemności 0,6l.

Karnety trzydniowe na festiwal zostały wyprzedane. Podobny los spotkał te upoważniające do wstępu na pole namiotowe. W sprzedaży wciąż są karnety dwudniowe oraz bilety na piątek i sobotę.

Mapa Audioriver 2022

Płatności na Audioriver 2022

Wszystkie płatności na terenie festiwalu będą odbywać się tylko bezgotówkowo. Możecie oczywiście używać swoich kart płatniczych i urządzeń elektronicznych z technologią zbliżeniową. Jeśli nie będziecie mieć przy sobie własnej karty płatniczej lub odpowiedniego urządzenia, to w naszym punkcie na terenie festiwalu będzie można wymienić gotówkę na środki do wykorzystania za pomocą karty przedpłaconej Audioriver.
Regulamin korzystania z kart przedpłaconych znajdziecie tutaj.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →