News

Armin van Buuren udostępnił cały set z Mysteryland 2022 – posłuchaj

Sezon festiwalowy trwa w najlepsze, toteż największe gwiazdy udostępniają swoje sety w pełnych wersjach na YouTube. Jakiś czas temu zrobili to tacy artyści jak David Guetta i ALOK, a teraz do tego grona dołączył Armin van Buuren, bo od wczoraj możemy oglądać jego koncert na jednym z największych festiwali EDM-owych w Holandii. Jak zagrała 45-letnia legenda muzyki trance i czym nas zaskoczyła? Przekonajmy się!


Armin zaskoczył po raz kolejny!

Mysteryland 2022 był kolejnym dużym festiwalowym przystankiem dla Armina. W tym roku pojawił się na takich imprezach jak oczywiście Ultra Miami, Tomorrowland czy Creamfields. Event, o którym mowa to jedno z najważniejszych EDM-owych wydarzeń dla mieszkańców Holandii. Organizowany jest on od 1993 roku, a przez kilka lat odbywała się również inna wersja tegoż przedsięwzięcia, a mianowicie Mysteryland Chile w latach 2011-2014.

Podczas tegorocznej edycji holenderskiego festiwalu nie brakowało najważniejszych postaci praktycznie każdego gatunku EDM-u. Każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie, a największymi gwiazdami Mysteryland 2022 okazali się być DJ Snake, Alan Walker i oczywiście Armin van Buuren. Nie zabrakło również sceny poświęconej muzyce trance, gdzie pojawili się np.: duet Aly & Fila, Ben Nicky czy Sander van Doorn.

Wczoraj na kanale YouTube Armina van Buurena pojawił się pełny, czyli prawie półtoragodzinny zapis z jego setu Mysteryland 2022. Warto jednak wspomnieć, że ów materiał pojawił się również na oficjalnej stronie festiwalu, gdzie od kilku tygodni są publikowane też inne koncerty. Skupmy się jednak na występie Holendra. W czasie swojego show zaprezentował lekko ponad czterdzieści różnych piosenek, a w tym trzy utwory ID, z czego jeden z nich to przyszła premiera Armina pt. On & On, która zostanie wydana już niedługo.

Nie zabrakło oczywiście ostatnich hitów Holendra, czyli Come Around Again w jego własnym klubowym remiksie. Zaskoczyła też obecność takich przebojów jak The Age Of Love od Charlotte de Witte czy Turn On The Lights Again od Freda again... Coś nowego szykuje również Andrew Rayel, który już niedługo wyda swoją wersję utworu Armina pt. Let You Down. Więcej smaczków nie zdradzam, bo moim zdaniem jest to bardzo solidny występ i zdecydowanie zasługuje na props. Zapraszam do posłuchania i obejrzenia!

Obejrzyj cały set Armina van Buurena z festiwalu Mysteryland 2022

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →