News

Antoine Clamaran wystąpi w Warszawie!

Już niedługo w Warszawie wystąpi reprezentant francuskiej sceny dance i house. Znamy szczegóły imprezy i wiemy, gdzie kupić bilety. Sprawdź!


W swoim kraju uznawany za pioniera i ambasadora muzyki dance i house

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że w gronie naszej społeczności portalu FTB.pl znajduje się duża liczba fanów muzyki house i dance z lat 90. i późniejszych. To właśnie w tych latach muzyka house stawała się pełnoprawnym gatunkiem w otoczeniu muzyki elektronicznej. Coraz więcej ludzi wybierało właśnie imprezy klubowe z muzyką dance i house. Dla tych, którym tęskno do imprez tego typu, mamy bardzo interesującą informację.
Już niedługo w naszym kraju odbędzie się ciekawe wydarzenie, które z pewnością trafi w gusta fanów muzyki klubowej z ostatnich lat ubiegłego wieku. Do naszej stolicy zaproszony został nie kto inny jak Antoine Clamaran. Pochodzący z Francji producent i DJ w swoim kraju uważany jest za pioniera i ambasadora muzyki house. Jego taneczne hity nieraz można było usłyszeć w wielu klubach na świecie oraz w Polsce. Pierwsze kroki stawiał już w roku 1992, kiedy to w duecie kryjącym się pod nazwą 400HZ wyprodukował swój pierwszy kawałek I’ve got music in me. Wieloletni rezydent francuskich klubów już niedługo pojawi się w Warszawie.

Przeczytaj także: To już szesnaście lat od premiery jednego z „porannych” hitów Kaskade

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w sobotę 15 października w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie. Dla wszystkich chcących wziąć udział w tym wydarzeniu mamy bardzo ważne informacje. Sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzi Biletomat.pl. Bilety dostępne są w cenie 30 zł, a impreza wystartuje już o godzinie 21:00. Pewne jest to, że Antoine Clamaran zabierze ze sobą w niesamowitą muzyczną podróż do lat 90. wszystkich zgromadzonych imprezowiczów. Kup bilet już teraz, nie zwlekaj!

Posłuchaj utworu Antoine Clamaran – Gold

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →