News

Ann-D vs. BlackJack DJ – Wybuchowa mieszanka

undefined


Ann-D vs. BlackJack DJ – Wybuchowa mieszanka


Ona – od kilku lat grywa w klubach w całej Polsce z różnymi osobistościami związanymi z muzyką elektroniczną. Jej sety najczęściej brzmią w stylu progressive , electro i tech – house. Kocha dźwięk z płyt winylowych i to właśnie z nich zagrała seta na mistrzostwach polski dji w 2007 roku zdobywając drugie miejsce w eliminacjach jak i w finale, otrzymując tym samym tytuł Wicemistrza Polski DJów 2007. Od niedawna współpracuje z agencją bookingową promaidmusic (www.myspace.com/promaidmusicagency) która organizuje klimatyczne imprezy głównie na wschodzie Polski.


undefined


On – producent i Dj związany z muzyką od najmłodszych lat. Współtwórca formacji „Muh & tjam”, pod którą wydał kilka niezapomnianych trance’owych produkcji (m.in. EP’ka „Speakerdead”). Od roku 2008 pracuje solo przelewając swoje emocje w muzykę pod pseudonimem BlackJack DJ. Dla niektórych na pewno będzie znany jego ostatni singiel wydany w wakacje tego roku „Freak”.


undefined


Oni – Ann-D i BlackJack Dj, czyli dwójka dobrych znajomych postanowiła stworzyć coś nietradycyjnego. Zdecydowali się na wspólną produkcję, która okazała się niesamowitą substancją wybuchową, jaką jest właśnie … „Substance”, w której da się wyczuć zarówno kojące kobiece dźwięki jak i mocne męskie uderzenia. Ann-D vs. BlackJack Dj – Substance to pierwsze dzieło tego duetu, które właśnie dzisiaj (26.11.2008) ma swoją oficjalną premierę w większości mp3 shop’ów, wydane pod wytwórnią Sensitive Square Records. Oprócz wersji oryginalnej, na singlu znajduje się także mocny i zakręcony mix Elite Sound, oraz nieco spokojniejszy Bootystylerz remix.


Zapraszamy do posłuchania „Substance” na stronie Juno Download … link w załączniku.


Przy okazji zapraszamy do częstego odwiedzania stron tychże artystów, gdyż już wkrótce kolejne niespodzianki z ich strony- linki w załączniku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →