News

Anjunabeats stworzyła dla ARTY’ego (Alpha 9) specjalny miks!

ARTY to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd gatunku muzyki progressive house, jak i również trance za sprawą swojego aliasu o nazwie Alpha 9. W czasie swojej kariery pojawiał się w najbardziej znanych EDM-owych wytwórniach na całym świecie, a teraz po prawie trzynastu latach od rozpoczęcia swoich ruchów na scenie elektronicznej otrzymał on od swojej matczynej wytwórni bardzo miły prezent!


ARTY to jedna z ikon progressive house’u

Artiom swoją karierę rozpoczął w 2009 roku, kiedy to pojawił się w niemieckim labelu o nazwie Drizzly Music. Praktycznie w tym samym czasie wystartował z dwoma różnymi projektami, czyli ARTY oraz Alpha 9. Około dwa lata później wydał swój pierwszy większy track, na którym gościnnie znalazł się brytyjski producent – Mat Zo. Warto wspomnieć, że ów numer promowany był przez zespół Above & Beyond i do tej pory zdobył w serwisie Spotify około trzy miliony odtworzeń.

Jakiś czas później ponownie pojawił się z Matem Zo na jednym tracku. W 2012 roku skomponował kawałek wspólnie z duetem Matisse & Sadko, a rok później dostąpił go naprawdę wielki zaszczyt. Właśnie wtedy wydał on swój numer z supergwiazdą muzyki trance – Arminem van Buurenem. Projekt ten okazał się być kolejnym hitem w dyskografii Artioma i otworzył mu bramy do EDM-owego mainstreamu jeszcze szerzej.

Kariera ARTY’ego rozwijała się dalej, a jego kontakty sięgały coraz dalej. Aktualnie jest po udanej współpracy z zespołem Above & Beyond czy Audienem, a także po wydaniu debiutanckiego albumu studyjnego pt. Glorious. Jego największym hitem jako ARTY jest oczywiście Must Be The Love z 2013 roku, a jako Alpha 9 przedstawił nam nieśmiertelne Come Home, które myślę, że na stałe pozostanie w pamięci każdego fana muzyki trance.

Tim to bez wątpienia nasz ulubiony numer z całej dyskografii ARTY’ego!

Anjunabeats podziękowała za jego zasługi

Wczoraj na kanale YouTube wytwórni Anjunabeats pojawił się miks zatytułowany ALPHA 9: The Story So Far, w którym zawarte są największe hity Artioma. Oczywiście trzeba wspomnieć, że są to tracki, które zostały przez niego wydane w brytyjskiej wytwórni. W tym materiale umieszczono trzy remiksy Rosjanina dla zespołu Above & Beyond, a także wcześniej wspomniane Rebound z Matem Zo.

Cały miks trwa dobre półtorej godziny i jest zlepkiem najlepszych, a przede wszystkim najważniejszych projektów muzycznych w karierze Artioma. Tracków z gatunków progressive trance i progressive house tutaj nie brakuje, a prawdziwi koneserzy tradycyjnej Anjuny będą wniebowzięci podczas słuchania tego zestawienia, bo nostalgia praktycznie stamtąd kipie!

Przygotujcie się na 90-minutową dawkę progressive house’u i trance’u!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →