News

Angelo Mike w sobotę w Poznaniu (wlotki rozdane!)

Uwaga, wszyscy mieszkańcy stolicy Wielkopolski i nie tylko – już w najbliższą sobotę wieczorem macie szansę dowiedzieć się, jakiego rodzaju sztosami posługuje się ostatnio jeden z najpopularniejszych DJ-ów w historii naszego kraju…

Jak wiadomo Jarek ma już za sobą epizody z muzyką stricte techniczną, ale też trancową, progresywną, tech-housową czy deep housową. Jakiś czas temu zdecydował się na ostrą selekcję miejsc, w których występuje i skupienie się na muzyce progresywno-technicznej, którą w tej chwili kocha najbardziej. Czy faktycznie tak właśnie zagra podczas andrzejkowej imprezy w poznańskim klubie 8 Bitów?

Przekonajcie się osobiście! Mamy dla Was 3 wejściówki na tę imprezę, na którym drugim headlinerem będzie DJ i producent Jacob Seville (znany kiedyś jako Cube). Poza tym na imprezie zagra 14 poznańskich DJ-ów, znanych dobrze zza konsolety klubu 8 Bitów – takich, jak gospodarz cyklu Tralien, Alegria, Blair Bitch Project, Potocki, Zariush i nie tylko!

Napiszcie w komentarzu, z jakim kawałkiem (albo jakim brzmieniem) kojarzy się Wam Angelo Mike! Jeżeli jesteście zainteresowani wlotkami, jednocześnie wyślijcie mejla z imieniem i nazwiskiem i nickiem na FTB na adres [email protected].

Audioriver 2013 – Angelo Mike

Edit: wlotki otrzymują:

Karolina K.
Maciej F.
Kacper Z.

Przyjemności!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →