News

Aly & Fila i hymn '200′

Niedawno prezentowaliśmy Wam hymn ASOTa 550, który zebrał bardzo różne opinie. Numer W&W został wybrany w głosowaniu, ale Wy w większości woleliście inne propozycje. 550 audycji Armina robi wrażenie, zaledwie 350 mniej mają na koncie Aly & Fila. Mieli w każdym razie pod koniec 2011 roku, kiedy to świętowali 200. edycję.

Z tej okazji powstał kawałek o tytule „200”. Pierwszy raz z tym tematem mogliście spotkać się w audycji …Armina, kiedy to w epizodzie 520 prezentował po raz pierwszy tę melodię. Na oficjalną premierę musieliśmy czekać aż do roku 2012. Egipski duet, który dopiero przed chwilą doczekał się „kawałka roku 2011” w plebiscycie ASOTa, zaczyna rok od numeru, który dla wielu ma szansę być najlepszym kawałkiem początku 2012.

Ma w każdym razie wszelkie walory, by zostać pokochanym przez trancową publiczną na całym świecie – unoszącą, melancholijną i wzniosłą melodię przywołującą klasyki sprzed lat, szybkie tempo, mocny beat, a nawet lekko acidowe elementy. W zestawie dostajemy też remiks Ummeta Ozcana, który podzielił swoją produkcję na dwie, różne części. Sprawdźcie sami, które „200” jest lepsze?

Aly & Fila – 200 (Original Mix) (FSOE 200 Anthem)
Aly & Fila – 200 (Ummet Ozcan Remix)Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →