News

Alesso jednak nie zagra w Polsce? Szwed usunięty z trzech przystanków „Paradise Again” w Europie

Wokół Alesso nadal jest głośno nie tylko za sprawą nadchodzących projektów z Martinem Garrixem, ale również niedogodności związanych z przyszłymi przystankami trasy koncertowej Swedish House Mafii. Ten tour to ostatnio temat rzeka, a kontrowersji wokół niego jest naprawdę sporo. Czy Szwed finalnie pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie? Sprawdźmy to!


Kontrowersji wokół Paradise Again ciąg dalszy

Jakiś czas temu pisaliśmy o odwołaniu przez Swedish House Mafię paru koncertów na terenie Stanów Zjednoczonych i wysokich obniżkach cen biletów na występy. Wygląda na to, że szwedzkie trio przechodzi w tym temacie kryzys, bo nie sądzę, żeby w czasach planowania touru wzięli pod uwagę tak niskie zainteresowanie ich imprezami. SHM odpuścili sobie przyjazd do Phoenix w Arizonie, gdzie mieszka ponad półtora miliona ludzi, a wszystko z uwagi na znikomą liczbę zakupionych wejściówek.

Teraz jednak wszystko zdało się wracać do normy. Artyści wyprzedali wszystkie wejściówki na występ w Los Angeles na stadionie Banc of California o pojemności 22 tysięcy miejsc. Właśnie tam jako support pojawił się znany i lubiany ZHU. Radość Szwedów trwała niestety bardzo krótko, bowiem jakiś czas temu do mediów wypłynęła informacja, jakoby Alesso miał zostać z usunięty z wszystkich występów zapowiedzianych przez Swedish House Mafię w Europie. Alessandro miał pojawić się na kilku koncertach na Starym Kontynencie, lecz teraz jego miejsce zajął równie popularny i utalentowany DJ i producent Vintage Culture.

Wygląda na to, że Alesso niespodziewanie musiał przerwać współpracę ze Swedish House Mafią w związku z trasą Paradise Again. Co to oznacza dla koncertu w Polsce? Prawdopodobnie to, że nie zobaczymy w naszym kraju żadnego supportu dla Szwedów lub Live Nation zadba o innego również znanego artystę supportującego. Pamiętajmy, że informacja o jego obecności lub nieobecności w Krakowie nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona i myślę, że na razie nie ma co panikować. Przypomnijmy, że Alesso bywał już wcześniej w Polsce, a dla niektórych DJ-ów, którzy współpracują z Axelem, Sebastianem i Steve’m może być to debiut w naszym kraju.

Czy usłyszymy legendarne szwedzkie trio w krakowskiej Tauron Arenie?

Co sądzicie o tej całej sytuacji? Czy Paradise Again Tour finalnie okaże się klapą? Czy występ szwedzkiej grupy w Polsce w ogóle się odbędzie? Możecie porozmawiać z nami o tym pod oficjalnym postem dotyczącym tego artykułu na naszym fanpage’u FTB.pl na Facebooku, gdzie serdecznie Was zapraszam!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →