News

Albumowa droga Malaa rozpoczęta. Posłuchaj „How It Is”

Malaa publikuje pierwszy numer z nadchodzącego albumu. Czego się spodziewać?


DON MALAA rozpoczyna się teraz

Malaa to w tym momencie jeden z najważniejszych producentów z muzyce bass house. Producent od dawna tworzy w takich klimatach i trzeba przyznać, że jak na razie wychodzi mu to świetnie. Można bez końca wyliczać jego basowe hity pokroju utworów Notorious, Revolt czy Pregnant.
W ostatnim czasie u tego francuskiego producenta wydarzyło się wiele nowości. Artysta zapowiedział bowiem album DON MALAA. Co ciekawe, będzie to pierwszy krążek w karierze DJ-a. Sama nowina jak przyjemna, tak niesie ze sobą wiele pytań. Jedno z nich wydaje się jednak kluczowe.
Skoro Malaa zdecydował się wypuścić album dopiero teraz, to znaczy, że czeka nas zupełnie odmienna gatunkowo muzyka? Nie jest to pozbawione sensu, album wydaje się jedną z lepszych możliwości na ogłoszenie światu swojego nowego stylu. Czy tak się stanie, dowiemy się już wkrótce. 

Przeczytaj też: Nowy rozdział projektu Malaa. Francuski producent ze sporym ogłoszeniem

Już dzisiaj można jednak lekko uchylić rąbka tajemnicy, gdyż właśnie premiery doczekał się pierwszy albumowy utwór artysty. Jak zatem brzmi produkcja? Utwór How It Is może lekko zaskakiwać. Śledząc karierę Francuza, można by spodziewać się jakiegoś ciężkiego brzmienia rozpoczynającego cały zbiór utworów.
Tak się jednak nie dzieje. Najnowszy kawałek Malaa jest bowiem całkiem przyjemną house’ową propozycją. Całość nie jest pozbawiona charakteru, ponieważ na tle standardowych house’owych utworów kawałek How It Is można nawet nazwać agresywnym. Mimo to jest produkcją, która zapewne odnajdzie fanów pośród amatorów zarówno bardziej, jak i mniej klasycznych gatunków muzyki elektronicznej.
Czy How It Is przedstawia nową gatunkową ścieżkę DJ-a? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, dlatego warto powstrzymać się jeszcze z opinią. Całość warta jest jednak bacznej obserwacji. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Malaa – How It Is, posłuchaj

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →