Eventpromo

Adina Butar również zaśpiewa na Dreamstate w Gliwicach!

Dopiero co kilka dni temu cieszyliśmy się z kobiecego akcentu na Dreamstate Europe 2019, a do składu imprezy dołączyła kolejna piękna pani pięknie śpiewająca w wielu pięknych utworach!
Bardzo Was uradowała wieść o pojawieniu się w Gliwicach wokalistki Emmy Hewitt, czas więc na jeszcze jedną radość związaną z wizytą utalentowanej przedstawicielki płci pięknej, jak piszą organizatorzy z TME Events: 'mamy dla Was kolejną niespodziankę związaną z Dreamstate Europe 2019! Obok Emmy Hewitt, na scenie największej trance’owej imprezy w Europie wystąpi również Adina Butar, która wesprze wokalnie Markusa Schulza! 
Rumuńska piosenkarka została przedstawiona światu podczas imprezy A State of Trance 550 w Den Bosch. Od tamtej pory jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Dziś jest jedną z głównych postaci Schulz Music Group (SMG), jako pierwsza kobieca wokalistka i autorka tekstów. Oprócz solowych produkcji, na swoim koncie ma także współpracę z takimi artystami jak Tenishia, Sied van Riel, Venom One czy Andy Moor. Niesamowity głos Adiny Butar usłyszycie już 27 kwietnia w gliwickiej Arenie!
Przypomnijmy cały, dotychczas przedstawiony line-up:

D R E A M S T A T E     E U R O P E    2 0 1 9   G L I W I C E, 2 7 k w i e t n i a  2 0 1 9

PAUL VAN DYK 
PAUL OAKENFOLD (FULL ON FLUORO SET)
FERRY CORSTEN pres. GOURYELLA SET 
MARKUS SCHULZ + ADINA BUTAR 
ALY & FILA 
EMMA HEWITT (live)
GARETH EMERY
GIUSEPPE OTTAVIANI LIVE 2.0 
SIMON PATTERSON 
LIQUID SOUL 
VINI VICI 
ILAN BLUESTONE 
MENNO DE JONG
ALPHA9 
ERIC SENN 
UCAST 
Bilety do kupienia w tym miejscu:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →