News
ac slater

AC Slater prezentuje nowy album „Together” – posłuchaj

Po czterech latach przerwy popularny amerykański didżej i producent Aaron Clevenger, znany szerzej pod aliasem AC Slater powraca z zupełnie nową muzyką - pod koniec czerwca miała miejsce premiera jego trzeciego studyjnego albumu - Together. Jak się okazuje, sam tytuł (choć oczywiście nie zawsze tak jest) świetnie odzwierciedla klimat oraz ideę nowego wydawnictwa.

W doborowym towarzystwie

Together to święto społeczności i podnoszenie na duchu ludzi wokół siebie. Album składa się wyłącznie z kawałków, które AC Slater nagrał we współpracy z innymi – artysta oraz szef wytwórni Night Bass zaprosił do kooperacji swoich kolegów i koleżanki: m.in. Chrisa Lorenzo, Kaleeną Zanders, Murkage Dave i wielu innych.

Album prezentuje dziewięć nowych, wszechstronnych produkcji AC Slatera – sporo z nich ma szansę stać się bangerami na kolejne miesiące, nie tylko do klubu czy na ogromne festiwale – ten album również sprawdza się całkiem dobrze w domowym odsłuchu, czy to w robocie, czy do wypadu ze znajomymi. Dużo radości i pozytywnego vibe’u na lato – posłuchajcie najnowszego singla poniżej Screenshots.

AC Slater & Badger – Screenshots (Ft. Murkage Dave)

Artysta opowiedział conieco o procesie twórczym trzeciego albumu. W bardzo szczerej wypowiedzi możemy się dowiedzieć, że AJ Slater, to także… bardzo przyjazny i wrażliwy gość – jak tu go nie lubić?

Pomysł na „Together” nie jest dla mnie niczym nowym. Siła w liczebności zawsze była ważna w moim życiu. Każdy, kto mnie zna, wie jakie jest moje motto: Chcę po prostu robić dobre gówno z fajnymi ludźmi. Poczucie wspólnej podróży z ludźmi, których kochasz, jest niepodobne do niczego innego – to budowanie czegoś razem. Zawsze byłem wyjątkowo nieśmiałą osobą od bardzo młodego wieku, a nawet do teraz. To było coś, co stanęło mi na drodze, ale jestem w stanie to przezwyciężyć uczuciem miłości i wsparcia ze strony otaczających mnie ludzi. Nic z tego nie robię sam. Mam wokół siebie małe grono bliskich przyjaciół, którzy mnie wspierają, a ja wspieram ich. Uwielbiam odwdzięczać się następnemu pokoleniu DJ-ów. Ktoś utorował drogę dla nas, a my torujemy drogę dla kogoś innego. Myślę, że ważne jest, aby nauczyć się wspierać. W byciu artystą muzycznym nie chodzi o mnie, chodzi o zbudowanie muzycznej rodziny i sprawienie, by wszyscy wokół nas wiedzieli, że są częścią czegoś razem – powiedział AC Slater

Odsłuch pełnego albumu dostępny poniżej – zbadajcie go szybciej zanim zrobią to inni!

AC Slater – Together
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →