News

8 świeżych klipów: Tiesto, Avicii, Ingrosso, Tomcraft, Claptone…

Duże nazwiska z wielkich scen ogromnych festiwali, ale nie spodziewajcie się wysokobudżetowych produkcji. Pierwszych czterech – Tiesto, Avicii, Ingrosso i jego współpracownik Alesso to gwiazdy polskiej edycji Ultra Music Festival. Czy ich ostatnie klipy i zawarta w nich muzyka udowadniają, że to gwiazdy pierwszej wielkości, które zasłużyły sobie na występy w prime timie na mainstage’u?

Numery Aviciiego i duetu Alesso i Ingrosso już znamy właściwie od jakiegoś czasu – „Silhouettes”  przewijało się w rozpowszechnianych w necie setach Aviciiego, a „Calling” szalał już na listach przebojów w zeszłym roku. Ale w wersji intrumentalnej. Tym razem mamy do czynienia ze skrojoną na bardziej masowe potrzeby wersją wokalną. Czy nałożono ją w sensowny sposób na podkład? Oceńcie sami. Poniżej także wpólny numer Tiesto i Gartnera „We Own The Night”, który wydaje się odpowiedzią na „We Are Your Friends” Justice & Simian i który również doczekał się oficjalnego klipu. Następnie zaskakujący nowy track od innego weterana – Tomcrafta. A na koniec tej części ostatni teledysk Andy’ego Moora, w którym prezentuje wspólny track z Ashleyem Wallbridge’em.

Avicii – Silhouettes (Oficial Video) Ft. Salem Al Fakir
Ingrosso & Alesso – Calling (Lose My Mind) ft. Ryan Tedder
Tiësto & Wolfgang Gartner – We Own The Night ft. Luciana
Tomcraft – Get It Played (Official Video) [Craft Music]
Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Gabriela – World To Turn (Club Mix) [Official Music Video]

Po 5 propozycjach mainstreamowo-mainstage’owych, czas na 3 rzeczy z innych beczek –  twórca jednej z najlepiej sprzedających się około-dubstepowych płyt tego roku czyli Datsik w duecie z Bare i z bardzo zabawnym klipem, następnie gwiazda weekendu w Warszawie, niemiecki duet Claptone, który ostro namieszał ostatnio na deepowych listach, w związku z czym został zaproszony na imprezę do stołecznego klubu 55 w sobotę 19 maja. Na zakończenie i na rozluźnienie nowe video od Raula Rincona, który po latach mocniejszych brzmień chyba postanowił wrócić do plażowych, subtelnych rytmów. Sprawdźcie jego „Dry Martini”, smacznego!

Bare & Datsik – King Kong (OFFICIAL VIDEO)
Claptone – Night On Fire | Exploited
Raul Rincon feat. Clara Mendes – Dry Martini (Official Video)

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →