Eventpromo

4 Strings, Gielen, Tracid i Alex zagrają na głównej scenie Tranceformations!

Każdy medal ma dwie strony i na każdą informację można spojrzeć z różnych punktów widzenia. My proponujemy na najnowszy komunikat dotyczący sceny Classics Stage na Tranceformations spojrzeć jednak pozytywnie – coś straciliśmy, ale też coś zyskaliśmy. Oto komunikat Euforia Festivals w całości:
„Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować o przeniesieniu występów zagranicznych artystów sceny Classics na Mainstage.
EDIT: Występy zagranicznych artystów odbędą się, lecz na scenie Main.
Jaki jest powód zamknięcia sceny Classics?
Podczas wizji lokalnej w zeszłym roku zostaliśmy poinformowani o pojemności sceny w granicach 1000 osób. Po złożeniu dokumentów okazało się, że w jednym momencie na tej scenie może przebywać zaledwie ok 400 osób.
Uważamy, że przeniesienie występów zagranicznych artystów oraz rezydenta festiwalu Alex’a na Mainstage jest najlepszym rozwiązaniem, a za razem jedynym możliwym posunięciem. Zamiast anulować scenę oraz występy artystów, postawiliśmy na rozwiązanie, które pozbawi wielu z Was dylematu przy nakładających się setach.
Redukcja pojemności drugiej sceny wprowadziłaby wiele chaosu oraz niezadowolenia osób, które tak bardzo czekały na występy tych artystów, a potencjał tej sceny ocenialiśmy o wiele wyżej niż 400 osób. Podyktowane jest to także uwarunkowaniami kontraktowymi, ponieważ nie każdy artysta zgodziłby się na występ na scenie dla 400 osób. Wiemy o tym z doświadczenia gdy kompletowaliśmy line-up na scenę klasyczną na ubiegłoroczną edycję Tranceformations. Wyobrażacie sobie występ Johana Gielena, Kaia Tracida czy 4Strings na zaledwie do połowy wypełnionej scenie? Decyzja o redukcji pojemności podyktowana jest wyjściami ewakuacyjnymi.
Sytuacja taka zdarza nam się pierwszy raz z naszej 15-letniej historii, a decyzja jaką musieliśmy podjąć jest jedną z najtrudniejszych jaką przyszło nam ogłosić.
Z dobrych wiadomości jakie mamy do przekazania jest to, że wiele środków finansowych ze sceny Classics zostanie przerzuconych na Mainstage, co mamy nadzieję zrekompensuje Wam niedogodności związane z anulacją sceny.
Jest jeszcze jeden ważny temat do poruszenia, a Wasza opinia zadecyduje o rozwiązaniu problemu z The Mystery Of Tranceformations.
Time-Table został już rozpisany i potwierdzony. W chwili obecnej udało nam się zachować 50-minutowy wymiar występów. W związku z tym, iż zakontraktowany The Mystery Of Tranceformations boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, wraz z managementem podjęliśmy decyzję o anulowaniu występu Joorna van Deynhovena.
Nie ma co się oszukiwać, na ostatnią chwilę będzie ciężko znaleźć nazwisko pokroju Holendra. Na naszej grupie Euforia Family  wystartowała sonda, która zadecyduje o tym, czy należy poszukać zastępstwa za Joorna, czy rozdysponować jego czas dla zagranicznych artystów i o udział w tej sondzie bardzo Was prosimy.
Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość, my jako organizatorzy w żadnym wypadku nie mieliśmy wpływu na zaistniałą sytuację, ponieważ podczas wizji lokalnej zostaliśmy poinformowani o zupełnie innej pojemności sceny.
Dziękujemy i do zobaczenia w marcu!”
Tymczasem rzućmy okiem na line-up sceny głównej Tranceformations:
TRANCEFORMATIONS 2019 MAIN STAGE:JORDAN SUCKLEY 

NEELIX 

THRILLSEEKERS 

JOHAN GIELEN 

RAM 

KAI TRACID 

CHRIS SCHWEIZER 

4 STRINGS + CARLO RESOORT 

ARKHAM NIGHTS 

ALEX 

ONTUNE 

BLUE SILENCE


WLOTKI:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →