News

2 sety tygodnia: Fei Fei!

Pisze się o niej ostatnio „niegrzeczna dziewczynka sceny EDM” i coś w tym jest. Na pewno należy do tych producentów i didżejów, którzy nie zwracają uwagi na to, co myślą ich ortodoksyjni fani, nie boją się eksperymentów i wydawania niespodziewanych zupełnie tracków.

Footsie VS Fei-Fei – 'Torture’ Official Video

Wystarczy posłuchać jej najnowszego numeru „Torture”, w którym nie słychać ani grama brzmienia, jakie Fei Fei prezentowała jeszcze jakiś czas temu. Popularność zdobyła dzięki mocnym, trancowym numerom, następnie sławę przyniósł jej set podczas ASOT 550, gdzie poza trancowymi elementami było też sporo electro i dubstepu (za co – o czym swego czasu pisaliśmy – dostawała od trancowych fanów pogróżki), aktualnie trancowych elementów już nie pojawia się prawie wcale.

Sama twierdzi, że jej muza i sety mają po prostu „ostro dawać po głowie”, jest inspirowana bardzo różnymi klimatami, z których wymienia: dubstep, electro, house, rave, future garage, kuduro, moombahton, D&B, hip-hop, grime, techno i trance. Już niebawem pojawi się wreszcie w Polsce na Goskitchen 2012, tymczasem sprawdźcie jej dwa ostatnie sety – pierwszy nagrany live, drugi przygotowany dla Beatportu:

http://www.ftb.pl/dj/feifei/sety/7230

http://mixes.beatport.com/mix/gettin-feided-live-at-beatport/4107


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →