News

2 godziny z Luccą

Nie, to nie jest niestety zapowiedź konkursu, w którym nagrodą główną jest 120 minut ze śliczną Czeszką. Lucca od dawna ma w Polsce wielu fanów, grała na niezliczonej ilości polskich imprez, nawet w tak zaskakujących dla niej okolicznościach, jak impreza Tiesto w Hali Ludowej w 2005 roku. I choć w porównaniu do tamtego występu gra dziś dużo lżej, wciąż trudno jej nie lubić.

Gdyby ktoś nie był na bieżąco z jej stylistyką, jest okazja do nadrobienia. Lucca właśnie udostępniła 120-minutowego seta z imprezy w klubie Gimlet w Pardubicach. Zwolennicy szybkiej muzy będą może zawiedzeni, w większości to bujający tech-house, ale na pewno warto sprawdzić. Życzymy 2 godzin przyjemności.

A skoro jesteśmy przy tej pani, warto zwrócić uwagę na ostatnie wydawnictwo jej labelu Sound of Acapulco. Tym bardziej, że to bardzo polska rzecz! Deas znany z duetu Deas & Lubica (wydawali już m.in. u Ferry Corstena) tym razem solo – „Vitamine” to minimalistyczny i pompujący numer z ciekawym basem. Ponadto na epce znalazł się remiks innego Polaka Robot Needs Oil – dużo się w nim dzieje, jeszcze więcej imprezowego potencjału. Propozycje do naszej polskiej listy, który z nich bardziej się nadaje?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →