News

2-ga scena na Sounds of Electrocity!

Niezmiernie miło nam potwierdzić informacje o drugiej scenie, która powstanie w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu 17 Października.
Warz z  opublikowanymi już członkami line up’u (DJ RUSH , BEN SIMS, MARCO REMUS, KAMI LEE, POZIOM X, MARC LUCAS aka V_Valdi, LUKASH ANDEGO   MINDFUCKERS ,  SETSEY aka EXECUTOR, TEDDROX )


Wystąpią:
HARDY HARD i LUCCA
Kolejne informacje dotyczące drugiej sceny zostaną przekazane Wam lada dzień.
 
HARDY HARD
Hardy Hard
to pseudnim sceniczny DJa i twórcy muzyki z gatunku Electrotechno. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Kay Lippert – urodzony 10 września 1974 roku w Dreznie. Przygodę z muzyką rozpoczynał od tworzenia prostych melodii na komputerze Atari, a następnie na Amiga 500. Początkowo tworzyl muzyke do gier komputerowych i demówek. Na przełomie 1991/1992 zaczął tworzyć swoje pierwsze produkcje i grać w Drezdeńskim klubie The Fabrik pod pseudonimem Hardsequencer.
Jego pierwsze nagranie demo trafiło do berlińskiej wytwórni Low Spirit (wytwórnia WestBama) w 1992. Był pierwszym wschodnioniemieckim twórcą wydającym produkcję stworzone na Amidze. Jego kolejne vinyle: Noise is the Message, Brain Crash, The Dancing Nations oraz Ear to Brain stały sie światowymi klasykami rave’u.
Po jego występie na Mayday 1994 licznie koncertował m.in. w Australii, Azji i Ameryce oraz remixował takich artystów jak Yello, Marusha, Moby, Westbam, Afrika Bambaataa, Jan Delay czy H-Blocks (to tylko część twórców).
W roku 1995 stał się rezydentem w jednym z najpopularniejszych berlińskich klubów E-Werk i w latach ’96/’97 przeniósł się z Drezna do Berlina. Wtedy też postanowił skończyć z muzyką rave i zmienić pseudonim na Hardy Hard. Ostatnia produkcja Harsequencera nosiła tytuł The Healer. Pierwsze produkcje jakie stworzył Hardy Hard – Metal Hammer (label Loud & Slow) oraz Here Comes That Sound stały się klubowymi hitami. Jeden z najpopularniejszych utworów 1998 roku The Silver Surfer był praktycznie ówczesnym hymen Love Parade, gdzie był najchętniej odtwarzanym utworem.
Występował na wielu międzynarodowych imprezach np. na legendarnym Air-Rave na pustyniach Nevady w USA, Nature One Festival (Niemcy), Miami Musicconference, wszystkich Loveparade (Berlin , Capetown, Mexico City, Tel Aviv); grał m.in w: Yellowclub w Tokio, 1015 Folsom i DV8 w San Francisco, londyńskim Club UK, Chicago; odwiedził m.in. Szwajcarię, Austrię, Polskę, Rosję, Belgię, Holandię i oczywiście całe Niemcy. Nie sposób wspomnieć o tych wszystkich miejscach.
Pierwsze produkcje we własnym projekcie Chemical Reaction Food wydał w wytwórni Electric Kingdom, z którą – wspólnie z WestBamem – rozpoczął również w 1998 roku cykl imprez o tej samej nazwie. Wprawdzie panowało ożywienie muzyki lat 80′ ale grali Electro-Techno i Boogiebreaks w zupełnie nowym kontekście, co bylo zupełną nowością na niemieckiej scenie tanecznej.
W tym czasie Kay Lippert i legenda hip hopu – Afrika Bambaataa pod szyldem projektu Sirius B wydali m.in If You TechnoLectro, Tellievision i Funky & Proud. Od tego czasu wiele utworów zostało dodanych do wciąż rosnącej dyskografii tego artysty reprezentującej jego kreatywną twórczość i umożliwiającej mu szturmować kluby na całym świecie.


 
Lucca pochodzi z Czech i jest an rynku dj’s od 1999 roku. Swoją pracę zaczynała w agencji BOBBY CENTER w Brnie. Własnie tam odbywały się pierwsze w Czechach eventy na  które gościły najważniejsze postacie świata klubowego z Paulem van Dyk’iem na czele.W roku 2000 wzięła udział w RED BULL MUSIC ACADEMY  w Dublinie. Jej niezwykły talent został szybko dostrzeżony i oprócz udziału w najważniejszych imprezach na świecie zdobyła również wiele prestiżowych nagród. Między innymi została uznana najlepszym czeskim Dj’em , odkryciem roku. Na jej umiejętnościach poznał się również Chris Liebing , dzięki któremu ruszała na podbój świata. Również Carl Cox zachwycony młodą Czeszką umieścił jej nagranie MIRAGE jako otwierające wydane przez niego DVDGrała praktycznie w każdym zakątku ziemi i za każdym razem jest przyjmowana niezwykle gorąco przez publiczność. Sama o sobie mówi , że każdy jej set to pewnego rodzaju opowieść , wkłada do tego całe swoje serce i ludzie którzy bawią się w czasie jej występu doskonale to czują.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →