Polski duet pięknie zremiksował wokalistkę Moloko!
Pamiętacie 'Sing it Back’ albo 'The Time is Now’? To są wielkie, housowe klasyki z czasów, kiedy Roisin Murphy z zespołem stanowiła pierwszą ligę muzyki tanecznej.
Projekt Moloko od dawna już nie istnieje, ale sama Roisin ma się bardzo dobrze, co udowodniła swoim występem na tegorocznym Audioriver – jeżeli ktoś chciałby ją zobaczyć w bardziej adekwatnych, klubowych okolicznościach, zapraszamy 16 i 17 listopada do Warszawy i Poznania.

O zremiksowanie jednego z kawałków pochodzących z ostatniego albumu Roisin Murphy poproszono nasz topowy towar eksportowy, czyli duet Catz 'N Dogz. Wojtek i Damian dali z siebie wszystko i powstał doskonały, housowy sztos, który ma szansę zrobić furorę na wielu, światowych (mamy nadzieję, że również krajowych) parkietach. W ostatnią niedzielę świetnie sprawdził się w secie Damiana Lazarusa podczas niedzielnej odsłony Audiorzeki, czy ma szansę zawojować Polską Listę FTB.pl?
Wszystko zależy od Was, wystarczy, że w komentarzach dacie znać, jak bardzo Wam się podoba ich interpretacja. Posłuchajcie koniecznie i czekamy na Wasze opinie!


Róisín Murphy – Evil Eyes (Catz 'n Dogz Remix)