Mayday podsumowuje: 3 afterfilmy i wywiad z Klaudią Gawlas
Od Mayday 2013 minął już prawie miesiąc, to dobry moment, żeby z perspektywy czasu podsumować tegoroczną edycję tej wyjątkowej imprezy. Jak wiadomo w tym roku znów w Spodku było więcej klubowiczów, niż rok wcześniej, to prawdopodobnie jedyny event w Polsce, który może pochwalić się wciąż rosnącym zainteresowaniem.
Agencja MTP już teraz serdecznie zaprasza na edycję nr 15, która odbędzie się – rzecz jasna – w listopadzie 2014. A w prezencie dla tych, którzy mieli okazję bawić się w Spodku kilka tygodni temu i w ramach zachęty dla tych, którzy rozważają swoje uczestnictwo w roku przyszłym, organizatorzy przygotowali aż cztery atrakcje, w tym trzy afterfilmy (ten od RM Vision ma swoją premierę dzisiaj) – dwa standardowe, trzeci pokazujący powstawanie sceny i oprawy eventu.
Czwartą atrakcją jest wywiad z Klaudią Gawlas, która na zakończenie Mayday 2013 skutecznie porwała polski tłum na scenie głównej. W bonusie dorzucamy jeszcze zapis jej seta, sprawdźcie koniecznie!








Set Klaudii Gawlas:
