Kto zagra w polskiej edycji Boiler Room?
Panie i panowie, nadszedł moment, na który czekali wszyscy podekscytowani informacją o polskiej edycji sławnego Boiler Roomu! Znamy już prawie wszystkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia.
Polski Boiler Room odbędzie się w ostatni weekend maja i trwać będzie dwa wieczory – najpierw organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają do Warszawy, a dzień później do Krakowa. Dokładne miejsca spotkań nie są jeszcze znane. Wśród zaproszonych gości dominują artyści związani ze sceną tech-housową, jest też przedstawiciel szeroko pojmowanego Detroit Kuba Sojka oraz specjalista od futurystycznych, połamanych rytmów z wytwórni U Know Me Records Daniel Drumz.
„Boiler Room jest wreszcie w Polsce! Szykujemy dla Was dwa spotkania z najciekawszymi artystami znad Wisły, które odbędą się w obu historycznych stolicach kraju – Krakowie i Warszawie. Zabierzemy Was do wyjątkowych miejsc, których architektura i usytuowanie oddają ducha obydwu miast, a transmisje z tych wydarzeń zobaczy na żywo cały świat. Zgłoś się na spotkanie z nami i świętujmy razem!” – to cytat z oficjalnej strony. Transmisje od 20 do 23, będziecie oglądać?
Oraz czy podobają Wam się nazwiska w line-upach? Kto by Wam bardziej odpowiadał?