Manhattan CLUB

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Czekanów
Adres:
Lekowska 3
Email:
Telefon:
607 929 291

Opis klubu Manhattan CLUB

Witajcie w Manhattanie, w klubie, który na mapie polskiego clubbingu istnieje od ponad 25 lat. Klub Manhattan to nie tylko miejsce odbywania się wydarzeń muzycznych. To przede wszystkim miejsce jednoczące od lat klubowiczów!
Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was! Jesteście naszą inspiracją i motywacją do ciągłego udoskonalania naszego klubu. Wspólnie budujemy piękne wspomnienia!
Drodzy klubowicze! Do Waszej dyspozycji oddajemy 3 parkiety muzyczne, 4 bary (w tym jeden nasz specjalny Shot Bar mieszczący się na balkonie dużej sali), specjalną strefę Exclusive oraz Vip Room Blue mieszczący 30 osób, który jest idealną propozycją na przyjęcia urodzinowe, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.
Nasza przestrzeń i odpowiednio urządzone sale pozwalają na zorganizowanie każdego rodzaju imprezy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jedyną granicą jest granica Waszej wyobraźni. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje dotyczące zorganizowania wydarzeń specjalnych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →