Discoplex A4

Discoplex A4

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Krapkowice
Adres:
Krapkowicka 1a, Pietna
Email:
Telefon:
77 407 81 55

Opis klubu Discoplex A4

Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate doświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z4, a już niebawem 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów.

Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje 9 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony.

W czasie imprez duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla bezpieczeństwa i komfortu gości klub podzielony został na 2 strefy przeznaczone dla osób spełniających kryteria wiekowe:

– Sala Koncertowa (Klubowa) i R’N’B wstęp od lat 16,

– Sala Disco-Dance i Black & White wstęp od lat 21.

W czasie weekendowych imprez w A4 na klubowiczów czeka mnóstwo atrakcji – najlepsza imprezowa muzyka prezentowana przez najlepszych DJ’ów, koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, doskonałe nagłośnienie (systemy firmy BOSE) i oświetlenie (CLAY PAKY/GLP), pokazy laserowe (unikatowy w skali europejskiej laser dużej mocy firmy LOBO), pełna klimatyzacja, efekty pirotechniczne, a także system wyrzutni CO2 (efekt szybkiego schładzania).

„Imprezy Dużego Formatu” w A4 to niezapomniane muzyczno-wizualne show tworzone z myślą o Was drodzy klubowicze i przede wszystkim z Waszym udziałem! Gorąco zapraszamy – dołączajcie do naszej imprezowej społeczności! Kolejna okazja już w najbliższy weekend.

Telefon: 77 407 81 55

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →