Cuba Libre

Cuba Libre

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
Wrocławska 21
Email:
Telefon:
+48 61 855 23 44

Opis klubu Cuba Libre

W pełni latynoski klub w samym centrum Poznania, w którym przez siedem dni w tygodniu można bawić się przy gorących rytmach salsy, marengue, bachaty, reggaetonu i nie tylko…

Ukryty w podwórku przy ulicy Wrocławskiej 21 od wejścia zaskakuje gości swymi niezwykłymi wnętrzami o łącznej powierzchni ponad 300m2. Nasi goście mają do dyspozycji wiele pomieszczeń między innymi osobną salę – z własnym barem (na bankiety i imprezy zamknięte). Obszerne i wygodne łoże ze skóry, kameralny półmrok i bardzo duży wybór trunków – oto składniki, które pozwolą zorganizować w klubie Cuba Libre zarówno imprezę pracowniczą, wieczory kawalerskie i panieńskie jak i przeżyć wyjątkowe chwile w gronie przyjaciół

Lokal powstał z miłości do Kultury latynoamerykańskiej z inicjatywy
Klaudii i Macieja Lopez, rodowitych Kubańczyków.

Nazwa nie jest przypadkowa. Cuba Libre oznacza „Wolna Kuba” i jest jednocześnie nazwą bardzo znanego drinka w którym połączono składniki symboliczne dla dwóch przeciwnych stron (cola=USA natomiast rum=Cuba)

Wolną Kubą chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszyscy bez względu na wiek, pochodzenie czy preferencje muzyczne mogą się na chwilę przenieść w świat radości i zabawy jaką tworzy muzyka latynoska.

Nietuzinkowi Dj’e, utytułowani instruktorzy tańca i egzotyczne drinki sprawiają, że każdy wieczór spędzony w Cuba Libre jest niezapomnianym doznaniem.

Zapraszamy na najprawdziwsze latynoskie Fiesty!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →