Chicago Club

Chicago Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Broszki
Adres:
Broszki 34
Email:
Telefon:
605 300 255

Opis klubu Chicago Club

Chicago Club w Broszkach pojawił się na klubowych mapach 24 czerwca 1999 r. Od zawsze był kojarzony z imprezami na najwyższym poziomie. Na samym początku klub dysponował tylko jednym parkietem, na którym prezentowano różnorodne style muzyczne. Rozwój rynku muzycznego w Polsce, a nadto coraz większe wymagania publiki przyczyniły się do otwarcia drugiego parkietu i rozdzielenia gatunków muzycznych pomiędzy dwie sale.

Od roku 2004 klub Chicago w Broszkach prowadzi imprezy cykliczne odbywające się na dużym parkiecie w każdą sobotę oraz ostatni piątek miesiąca.
Powolny rozwój tego typu imprez wynikał z równie powolnej ale i skutecznej analizy gustów na rynku muzycznym, co obecnie w miarę możliwości pozwala nam zaspokajać oczekiwania naszych gości.
Niezależnie od imprez cyklicznych dużego parkietu, klub Chicago zaprasza w każdą sobotę i ostatni piątek miesiąca na mały parkiet, gdzie poza płynącą z dj’skiej konsolety muzyką dance, oferuje także muzykę graną na żywo przez zespoły muzyczne.
Nad bezpieczeństwem wszystkich bawiących się w klubie Chicago czuwa stanowcza i dyskretna ochrona, która pilnuje również porządku na dobrze oświetlonych, bezpłatnych parkingach przed dyskoteką. Niewątpliwie dowodem skuteczności naszej ochrony może być to, iż w marcu 2003 r. klub został wyróżniony przez redakcję miesięcznika COSMOPOLITAN uzyskując miano najbezpieczniejszego klubu w woj. łódzkim. 
Nasz klub jako jedyny w regionie posiada sześć barów, salę bilardową oraz ogród zimowy, w którym można odpocząć i zregenerować siły, by móc kontynuować zabawę.
Dla wygody osób odwiedzających naszą dyskotekę wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie jakim jest system obsługi bezgotówkowej, co zapewnia maksymalną wygodę podczas zakupów w barach.

Telefon: 605 300 255

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →