Ambra Club

Ambra Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Blichowo
Adres:
Blichowo 42
Email:
Telefon:
501 929 351

Opis klubu Ambra Club

Klub AMBRA zaistniał na klubowej mapie Polski w 1994 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl. Jest to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które co weekend oferuje swoim klientom nowe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo.
AMBRA CLUB to trzy- poziomowy, nowoczesny klub, z trzema parkietami i pięcioma barami zaopatrzonymi w trunki całego świata. Górny parkiet (na który składają się górna sala i obszerny balkon z oddzielnym parkietem) to klubowe brzmienia w wielu odmianach house oraz electro. Dolny parkiet to muzyka komercyjna, głównie w stylach black & disco.
Klub posiada nowoczesne systemy oświetlenia i nagłośnienia, które składają się na wyjątkowy klimat dwóch niezależnych parkietów.
Cały obiekt jest objęty pełnym monitoringiem.
O bezpieczeństwo naszych Gości dba ochrona na terenie całego klubu.
AMBRA CLUB to miejsce w którym przekroczysz granicę zwykłej klubowej zabawy. To coś więcej niż tylko modny i nowoczesny klub… Spotkasz u nas wyjątkowych ludzi, posłuchasz i zaszalejesz przy najlepszych dźwiękach, często granych przez najlepszych dj’ów i artystów z całego świata. Możesz także zorganizować swoje urodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy imprezę firmową.
Klub jest czynny w każdą sobotę od 21.00.
Telefon: 501 929 351

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →