RYSY (DJ set) @ Transformator

Elektronika
RYSY (DJ set) @ Transformator
Czwartek, 02 maja 2024
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Warszawski duet 𝐑𝐘𝐒𝐘 tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐞𝐬𝐲𝐰𝐧𝐲𝐜𝐡, tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie 𝐦𝐞𝐥𝐚𝐧𝐜𝐡𝐨𝐥𝐢𝐣𝐧𝐲𝐜𝐡, a jednocześnie chwytliwych melodii.

Duet, okrzyknięty objawieniem polskiej sceny elektronicznej, od debiutu zagrał blisko 200 koncertów, gościli na wszystkich dużych festiwalach (𝐓𝐚𝐮𝐫𝐨𝐧 𝐍𝐨𝐰𝐚 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚, 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐨𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫, 𝐎𝐟𝐟 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥, 𝐎𝐩𝐞𝐧𝐞𝐫) i został nagrodzony Frederykami w kilku kategoriach. Artyści wystąpią we Wrocławiu, w klubie, w którym elektronika wybrzmiewa najpełniej – w Transformatorze przy ulicy Tęczowej 57. Będzie to dla duetu powrót do sprawdzonej przez nich miejscówki!

youtu.be/Jo2NPos2jOU

youtu.be/OkgJsxHi6RY

Support przed Rysami da 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐖𝐞𝐢𝐬𝐬 – producent zarówno elektro-death-metalu, jak symfoniczno-elektronicznego giganta 𝐖𝐞𝐢𝐬𝐬 𝐕𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐎𝐫𝐜𝐡𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚. Jego 𝐫𝐨𝐦𝐚𝐧𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 i 𝐦𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚𝐥𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨 otworzyło instytut Records. Remiksowali go giganci gatunku: Stanislav 𝐓𝐨𝐥𝐤𝐚𝐜𝐡𝐞𝐯 oraz 𝐍𝐞𝐢𝐥 𝐋𝐚𝐧𝐝𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐦. Po serii singli w 𝐒𝐭𝐢𝐥 𝐯𝐨𝐫 𝐓𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭, zamykał główna scenę 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐨𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥.

youtu.be/_olvH7ZO4HE

youtu.be/bXkXb_wWTVw

Drugą scenę klubu oddajemy dziewczynom z Fantastic Disco Club.

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏 for two stages:

„BOWL” MAIN STAGE:

RYSY DJ set

Szymon Weiss (hybrid)

SECOND STAGE by Fanstastic Disco Club:

Julia Waskan

brushchinska

bous

𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓:

23:00

𝐓𝐀𝐗:

50 presale, 60 gate

PRESALE: soon

______

Powerful melancholic duo RYSY with a gig at Transformator club.

Легенда польської меланхолійної електроніки виступить у Вроцлаві.


RYSY (DJ set) @ Transformator | 2 maja 2024 Czwartek, Transformator

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.